Opat to skocilo rovnako - velke nadeje a nic...

Príspevok v téme: Opat to skocilo rovnako - velke nadeje a nic...
zubrienka85

ahojte.
viem, ze s laskou ma kazdy problemy asi a preto sa tu nejak ani velmi nejdem stazovat...ja len potrebujem to dat von a mozno niekto nieco napise, co mi pomoze...viem namotat sa na niekoho cez net je blbost, predstavy clovek nezastavi...a teraz to skoncilo, nas kontakt upadol a ja nemozem nic urobit iba ak sa ponizit a naozaj dostat skutocny kopanec, co ma velmi nepritahuje tak hram mrtveho chrobaka, ktory nie je na nete uz...skratka preco? stale dookola sa objavi niekto kto ma zaujme a velmi a potom, len sklamanie a davanie sa dokopy...hovorim si, ze uz nie...nikto ma takto nepoblazni, ale je to ako do vetra. my zeny sme strasne teda aspon ja, domyslanie si, malovanie vzdusnych zamkov a potom davanie sa dokopy trva celkom dlho aspon mne to tak pride. da sa s tym nieco robit? hovorila som, ze ten kto neriskuje nemoze ani nic ziskat, ale aj ked riskujem a menim seba aj svoj zivot k lepsiemu a som stastna tak stale dopadnem rovnako...nevladzem :/...chcem konecne stretnut lasku...hovori sa, ze tuzby co mame su od Boha a naco by nam daval take, ktore by nam nechcel splnit...

zubrienka85

:D coze? no isto nie som ten jumbo ;), som baba a no uvidim, ale som si slubila uz si s pokecom nezacinat, dost faciek som uz dostala a pokec nie dakujem, zas sa iba namotam a zbytocne...

asineviemco

napis na pokeci chlapcovi s nickom tusim Jumbo.Jet . je velmi podobny ako ty, trochu aj rozmyslam, ci to nepisal on, len si zmenil meno a zensky rod :D ... ale fakt, skus,vyzera to velmi zaujimavo :)

zubrienka85

no tak aj tie maju viac stastia nez ja :D ... ale nie, uvedomujem si, ze mam nejaku uroven a aj hrdost a zdravy rozum takze nepatrim medzi tento typ ludi...toto znie dost namyslene :p, ja som uplny opak a skor sebavedomie potrebujem zbierat kde len pride...hm a nejaka rada alebo nejaka reakcia dalsia?