Bolesť v ohybe kolena

J.M.

Prosím o radu. Mám 31 rokov. Nedávno som začal pociťovať bolesť v kolene keď mám ohnutú nohu. Keď dlhšie sedím alebo šoférujem a noha je ohnutá tak cca po 20min ma začne bolieť koleno. Počas chôdze alebo inej záťaže žiadne bolesti nepociťujem a ani problém s chôdzou nemám

ni-ka

tabletky ti nezaberu,lebo ak mas nejake mechanicke poskodenie v kolene ktore tam stale je a tlaci na tkaniva a nervy a cievy na okolo tak ako ti moze pomoct tabletka?ked ten problem v tom kolene stale je??a cim dlhsie budes cakat tym to bude len horsie...
akoze nechapem,to je taky problem zbehnut s tym v pondelok doktorovi nech sa na to pozrie??
ale vsak cakaj,az je to cysta a praskne a roztecie sa po nohe...este len vtedy to bude boliet:)))viem o com hovorim...

sandi.s

Snád ešte dostanem nejakú radu, Skúšam ortézu . bolí ak zaviažem, šklbe a trhá to a bolí v ohybe kolena. Skúšim ešte švédske kvapky, dnes ani tablety nezabrajú

ni-ka

moze to byt bakerova cysta...moze ti tlacit na nejaky nerv,tepnu,preto ta v noci moze boliet...preco nejdes ortopedovi?spravi ti sono a zisti co je za problem