Povinná vojenská služba

Príspevok v téme: Povinná vojenská služba
V.Nyzlova

Ahojte,

tak ma napadla ďalšia téma a zaujímalo by ma, čo si o tom myslíte. Pri svojich kamošoch i mladších ročníkoch si občas vravím, že je škoda, že neboli na vojne. Sama som na vojne nebola, takže ak sa tam naozaj diali nejaké nekalé veci, tak hold, netuším. Ale občas si pri priateľovi vravím, že škoda, že nebol na vojne :)
Súhlasíte, alebo mi budete oponovať? :)

branec

a navyse, prsnatejsie zeny maju celkovy problem podavat horsie vykony v sportoch. Minule som cital akurat clanok o jednej tenistke ale meno uz nepamatam, ktora si dala zmensit prsia lebo jej branili vo vykonoch. A teraz si pochvaluje ze jej to ide ovela lepsie. Na strednej ked sme mali telesnu, tak tie prsnatejsie baby mali problem a boli horsie napr. v behu, v hadzani granatu do dialky, v skoku do dialky, v loptovych sportoch. Tie prsia im proste zavadzali a sposobovali asi aj bolesti. So spoluziakmi sme si vsimali ktora ake vykony podava a uz sme vedeli ze tie plochejsie su natom ovela lepsie :D Darmo ze existuju sportove podprsenky. Velke prsia su jednoducho ako vodnate balony. Mozu zene skomplikovat zivot.

branec

excentrik velka, mohutna, 80 a viac kilova zena uz pre mna nieje zena to uz je chlap v zenskom tele :DDDDDD take muzatky nemam rad, ja radsej tie utlejsie a krehkejsie ktore len objat a chranit :D

poradcaskoly

Kedze ste sa zacali bavit o tom, ze by mali ist do armady zeny, tak v Izraeli je to zavedene a tie zeny to zvladaju lepsie ako muzi prave tym, ze su disciplinovanejsie - prave to co chyba muzom. A aj tym, ze sa skor dokazu prisposobit situacii a podriadit a plnit vsetko presne a na nic nezabudnut. To preco som tu napisal som nemyslel pre vojnu ako taku (strelba, bitky), ale prave pre tu disciplinu a samostatnost, co teraz u mladych chlapcov chyba - cest vynimkam.
Inak ja by som prijal aspon zakon, kde by mladi chalani museli ist aspon na 1 mesiac na vojensky vycvik - aspon sa naucit nejake zaklady vojenskej techniky a taktiky a najma ovladat zbrane, ak by sa nahodou nieco zomlelo, aby aspon vedeli, kde je sever.

excentrik

branec - a preco by nemohli? Ved ony bliekaju o rovnopravnosti, tak nech sa paci.. no nie? ..a uz som videl milion 80-90 kilovych zien, ktore boli vacsie a silnejsie nez napr. 75 kilovy chlap.

jan111

nech tam idu aj zeny, nech vidia co je to... ono je dobre posielat niekoho tam a tam,ale nech si to skusia. budu inak vravet.

branec

zeny nemozu byt na vojne a bojovat a podstupovat vsetky tie vycviky ako muzi. Im to nedovolia tie ich niekolkodnove kazdomesacne utrapy s krvacanim, bolestami a nepohodou. Nehovoriac uz o ich castych mykozach ich broskyniek. Plus tie ich prudke vykyvy nalad pocas mesiace viazane na ich cyklus. To by bolo pre nich strasne utrenie, majte s nimi bratia zlutovanie :) Nehovorim uz o zenach ktore su nadpriemerne obohatene o svoj dekolt od matky prirody. Len si predstavne taku so stvorkami trojkami ako striela zo samopalu alebo sa musi plazit ci liezt alebo bezat. Navyse by sa museli dat vsetky ostrihat na kratko co by asi tazko zniesli :D

doubledog

hej, podla mna by tiez mala byt.

a brancov by sme posielali drancovat okolite krajiny, zabijat nepriatelov, znasilnovat ich zeny, zotrocovat deti a zbierat korist - volali by sme to demokratizacia.

to by bolo super :)