Druha muzska puberta v 45 az 50tke - andropauza.

Príspevok v téme: Druha muzska puberta v 45 az 50tke - andropauza.
sabrina:-)

Mile 40tnicky.To aj vas muz priblizne v takomto veku stale omiela o tom,ze uz to nanho ide - druha puberta - a obzera sa za dievcatami vo veku jeho dcery? To ozaj nemaju stipku sebakritiky? /pivne brucha,zhrbena chuodza uz takmer dedov:-)/Ozaj si myslia,ze su pritazlivi pre dake 17tky?
Dcera mi minule vravi,ze ked mala doma kamosky-otec sa choval ako saso,hanbila sa zan.Mam mu to povedat?Bude si mysliet ze ziarlim:-))Nic ine ich predsa nemoze napadnut.Ach ti muzi,cim su starsi,tym su smiesnejsi.Asi sa zacnem ja obzerat po mladych stihlych slovenskych muzoch:-)

Soraja

baby ste vazne zlate ako to tu citam, mam usmev na perach. :-)))) no a co mam povedat ja, ked ten moj by si tie monikine briliantove saty nevsimol na mne po dvoch rokoch, tak to sa tesim ako to bude po 20tich:-))) To ked mu nepoviem, ze ma ani nepochvali, ze sa dobre vyzeram (on hned na to, ze zlatko ale ty vyzeras vzdy dobre, nebudem ti to hovorit predsa kazdy den-typicky chlap):-)))

sabrina:-)

Mila Monika.Ak ta to zranuje a vadi ti to /chapem ta,si na materskej a necitis sa dako najsexy../pouzi rovnaku taktiku.Ked pride mlady opravar...vychvaluj ho do nebies jaky je sikovny pekny stihly,ked pride sused,prosto vsetci mladi aki su pekni stihli a sikovni az by stali za hriech a tak...Uvidis to certenie sa a prskanie s hundranim. :-)

monika.po

Si to vystihla presne sabrina.Nasi muzi su tak oduti,namysleni a namyslaju si,ze ich vlastna zena im uz nestoji /ked uz im nestoji-len sem tam/ ani za pohlad.Ja by som mohla mat na hlave aj caly Spisky hrad,alebo saty z briliantov-ani si nevsimne.Ale taka susedoviec dcera 16r-to sa napocuvam vraj-kukaj jak vyrastla a opeknela,jak sikovne polieva zahradu /v plavkach jasne ze/a ja tu pobehujem medzi malymi chlapcami-som na materskej totizto - mam 34r/.Su smiesni,ale asi aj slepi-lebo mne to nie je prijemne.

sabrina:-)

Teraz si ma rozosmial Ramirez.Asi nevies ako to je v manzelstve po takych 20tich rokoch...Ja by som sa mohla uz aj rozliat na kolomaz ako sa vravi....ine je ine.To plati vsak aj naopak :-)

ramirez

Nech mu to povie dcera... A ty sa sabrina skus obliec niekedy ako 17tak a zahraj sa s nim. Mozno mu spravis radost ;)

ivka2

Joj tak ja mu to tak nevykricim, len pozriem na maminu aby ho odtial vytiahla alebo idem za maminou aby ho zavolala pre nieco niekam a aby sa nevracial:)) oco by sa urazil keby som mu povedala ze nech ide prec, a kamosky si uz zvykli ze ked pridu do nas tak sa im ujde aj objatie od ,,starca,,:))

sabrina:-)

Ivke: Mas spravnacku maminu Ivka.V podstate to vystihla,ocino sa chce vytahovat pred kamoskami,aj mojej dcere to lezie na nervy/ma len 17/,uz minule mu vykricala,ze ked pridu kamosky nech nebude trapny a tak...Az mi ho bolo luto :-)

ivka2

no aj ked za mnou pridu domov kamosky tak oco si sadne medzi ne na gauc, alebo ked sme niekde vonku tak nam nieco kupuje, je to strane TRAPNE, pritom mam 21 a uz sa mama minule smiala , ze brasko ked si najde buducu nevestu tak si bude musiet zadovazit aj zbran aby mu oco za nou nelozil...:)))ale podla mna su chlapi v puberte cely zivot:))