veľmi malé prsia

Príspevok v téme: veľmi malé prsia
anjika

Mám 32 rokov a veľmi - nulky. Jednou príčinou je, že som chudá a veľkosť pŕs vraj závisí od množstva tukového tkaniva. Aj robím dlhé roky posilňovacie cviky, no stále bez výsledku. Som vegetariánka a mäso jesť odmietam z morálneho presvedčenia. Deti nemám. Silikóny rozhodne dmietam!!!!!!!!!!!!! kvôli ohrozeniu zdravia. A takisto si nemienim kupovať ani všeliaké výrobky v lekárňach, lebo im neverím a bojím sa vedľajších účinkov. Ale vraj obsahujú pohánku, kukuricu a ešte nejaké zložky. Ak priberiem, nebude to žiaľ len v prsiach. Inak antikoncepciu neberiem, lebo mávam migrény. Chcem mať napríklad také dvojku - skrátka aby mi vznikla taká tá čiarka medzi prsiami, lebo to je pekné. Istotne mi dobre poradíte.

Nechápem

Mám 16 rokov a na pravom prsníku na bradavke mám už dlhšiu dobu vyrastenú akoby malú bradavičku, či šošovičku. Nechápem, čo to môže byť. Nevedel by mi niekto poradiť? BOjím sa, že to môže byť spojené s rakovinou prsníka.

prso

ahojte volam sa nika...mam 13 rokou o chvilu budem mat 14..a mam strasne male prsia..mame sa ist kupat no ja nechem lebo sa hambim svojich spoluziakou..ved v plavkach nemam nic....prosim poradte mi co mam robit... prosim..

STTELA

Ahojte aj ja mam velmi male prsia sice nemozem povedat ze by mi to nevadilo ,ale co uz .Vecsi problem mam asi stoho ked mam ist k lekarovy na sono ,strasne sa hambym a to uz mam 41 rokov no a teraz ma poslal na mamografiu neviem ci ma otial neposu prec ,povedia ze mi tam nemaju co vlozit .

Viki890

nestrsujte sa z toho :D ani ja som na tom neni najlepšie mam 20 a prsia nikde:D no čo už:D chlapi nepozeraju len na prsia:D je to prawda:D mala som vela chalanov a ani jednemu to nevadilo:D nezabudnite v posteli sa všetko vyrovná:D a ked sme už pritom muži majú tiež mini penisi:D a to vyzerali byt niektorí riadny borci :D a penis nikde:D baby hlavu hore:D aj tak sme lepšie jak chlapi:D

ellyy

nemyslim si ze cvicenim o nieco prides:-) okrem toho pocas tehotenstva alebo po nom sa vam mozu zvacsit a este jedna zaujimavost cim budete starsie tym vacsie budete mat:-) mamkyna kamoska vravela minule bozee sak ja som nikdy nemala prsia a teraz neviem co mam s nimi robit:-D:-D:-D
dolezite je najst si nejaku vhodnu podprsenku, aby ste si zvysili sebavedomie a najlepsie aj plavky:-) inak v Kosiciach existuje jedna pani ktora sije plavky na mieru aj spodne pradlo a bola raz aj v zivote, ked tam pridete ona si vas obzrie a urobi potrebne zmeny, je velmi dobra robi hotove zazrazy s malym poprsim:-)))

Liona

Mna trapia tiez male prsia...ked som bola v puberte som si to tak ani neuvedomala ako teraz. Hneva ma to pri kazdom pohlade do zrkadla, ale co narobim? Zazracne pilulky neexistuju, len operacia an ktoru nemam odvahu ani peniaze. Priroda je troska nespravodliva - moja mama ma velke prsia, moja sestra...len ja som zdedila prsia po otcovi ;( ;)Teraz som zacala cvicit a chcem schudnut cca 7 kg a obavam sa, ze tym pridem aj o ten zvysok, co tam este mam.

elly

nooo ja mam tiez male prsia a uz sa ani nad tym nepozastavujem...je jedno ci je dievca stihle alebo zaoblene a vobec to podla mna nezalezi od vahy a tukov...moze byt dievca stihle ako prutik a mat 3jky a moze byt dievca pri sebe a moze mat nulky...je vela chlapcov a kazdemu sa paci nieco ine inym male a inym velke...ale urcite sa im viacej pacia dievcata co maju mensie a pevne poprsie, podla mna to len zbytocne riesite radsej sa vyrovnajte s tym ake ste:-))) poznam aj dievcata co maju obrovske poprsie a stu uplne stihle a neskutocne problemy maju s chrbticou a chcu si ich dat zmensit:-)

Nikaa

Ahojte, viem, že hlavná tema je iná, ale videla som aj komentáre co boli pisane, ze postava ako modelka. Ja mam 180 cm a 56 kg a 16 rokov, ale chcela by som troska pribrat citila by som sa lepsie plnsia, ale nedá sa mi vobec, je to metabolizmom alebo sa mi to podari niekedy?:)