FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: FIT LOPTA CVIKY

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "FIT LOPTA CVIKY" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Diéty
    nicolka09.05.07 15:21??.??.175.74

Ahojte na internete som našla cviky na fitlopte ale je ich málo viem že aj existuje knižka ale je dosť drahá nemá niekto tieto cviky bola by som rada keby ste mi ich poslali na moju adresu mukinkakika@azet.sk už vopred ďakujem papa a nech sa darí chudnúť

• zuzulka09.01.09 10:20??.??.100.206

Hľadám v Bratislave telocvičňu kde sa cvičí na loptách poradte

• zwedavus28.12.08 12:46??.??.39.78

všetci, ktorí zháňate nejaké cviky na FIT lopte, pozrite si túto stránku:

wanda.atlas.sk

sú tam veľmi dobré cviky, podľa mňa aj dobre popísané, akurát, že je to bez obrázkov/fotiek. ale dá sa to pochopiť:)

• martuska24728.12.08 11:32??.??.119.62

ahoj chcela by som poprosiť keby niekto mal cviky na fit lopte mohli by ste mi ich poslať na môj e-mail? martuska247@azet.sk vopred pekne ďakujem za ochotu

• hedulka11.08.08 22:00??.??.195.76

ked budete mat nejake cviky tak napiste na semienko1234@centrum.sk. dakujem

• leja03.07.08 14:48??.??.203.231

ja tiež zháňam cviky na fit loptu..potrebujem ich pre dcérku, ktorá má začať s cvičením budúci týždeň a rehabil.setre mám doniesť tie cviky, aby nám z nich vybrala také, ktoré budú pre "nás" vhodné..našiel by sa tu nejaký dobrodinec, ktorý by mi tie cviky naskenoval a poslal na mail?? vopred ďakujem a prajem krásny deň. L.

• poliewoocka17.01.08 15:41??.??.217.143
  • melania17.01.08 12:48??.??.76.3

prosim vas nemate viac cvikou na fit loptu alebo aspon kontakt na stranku?

• alfa06.09.07 14:29??.??.20.114

Ja mám výbornú kvalitnú fitloptu od firmy Sissel, k nej bol priložený veľký plagát na cvičenie.

• panika09.05.07 19:16??.??.239.247

mas moznost ist do DM drogerie ? tam sa dostanes k super brozurke s fit loptou

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

• Glukomanán

Glukomanán

Konjac (Amorphophallus konjac K. Koch), ľudovo nazývaný aj ako „diablov jazyk” je rastlina žijúca na... čítať viac

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch