Preco to tak je?

Príspevok v téme: Preco to tak je?
[zruseny26]

Preco pekne sexi holky sa stykaju s háveďov. S chlapcami ktory piju alkohol, fajcia a beru dalsie drogy. Dokonca si spomedzi tej hávede vyberu partnera. S toho mi vyplyva, ze si nevazia sami seba. Vyzáš ako modelka, drevorubačsky slovnik, spíja sa to, fajci to, sexuje to s kamaratmi s partie to su dnesne holky. Maju nizku uroven, lebo klesli na uroven havede. Nevidim perspektivu s takou zenou na seriozny vztah za ucelom zalozenia rodiny. Mam pocit ze dnesna spolocnost je postavena na systeme uzivania si.

[zruseny26]

Cindy35 - ja nechapem preco mna riesis ja nepisem ze chcem taku ja som sa len pytal

jajejo - na mojom FB asi tazko :D a ja rad snivam

# - ja ponukam take hodnoty ktore si dnesne dievcata nevazia

vpfq - ano tak to je

lucifer123 - skoda ze mas pravdu

Lea1 - mne stači ze viem sproste mluvit to v mojej praci staci, slevencinu si nehaj a uc svoje deti

MultiLevel - ĎAKUJEM za podporu :)

Cindy35

no hlavne sa zamysli nad sebou preco tuzis vyslovene po sexici a nestaci Ti normalne dievca.
a tiez je tu otazka, preco Ta tie sexi kocky nechcu - asi maju dovod ;-)

odsudzujes tie co nechces, ale tie co chces by zasa ani bicykel neopreli o Teba - bumerang sa vracia ;-)

jajejo

Mario Majko - pozeram ten videoklip Sabrina - Boys - na tvojom FB. Ak takto rozmyslas, vidis takto baby, tak sa necudujem, ze mas taketo skusenosti s nimi.
Iste sa najdu aj medzi peknymi mudre baby, ktore vedia ocenit viac charakter ako vizaz, ale tych je malo. Tak ako rozmyslas ty, ze chces peknu, mudru a vernu babu, tak aj baby chcu peknych mudrych a vernych chalanov. Preco by mali mat ine naroky? A vacsinou pekni chalani zneuzivaju svoj vyzor, podobne ako tie baby a vsetci tito sa dost otupia a vacsinou nebyvaju stastni. Najdi si k sebe primeranu babu a prestan snivat!

vpfq

poviem ti preco. ale toto tajomstvo je dlhodobo utajovane, takze je dost vzacne..

takze preco?
lebo normalny muz sa lahko necha odradit od krasavice ;)

tj. prilis skoro to vzdava.. pretoze dana zena moze vyzeraovat nezaujem. a mnoho muzov uz zabudlo ako sa dvori a bojuje o zenu. dnes chcu vsetko prilsi rychlo, bez usilia, doslova za "5 klikov na zoznamke"

nepocitam tie zlatokopky a radodajky, ktore chcu sex skor nez normalny muz atd, ale normalne, inteligentne a krasne zeny..

lucifer123

Nie su len take baby ale aj chalani... Dnes tazko najdes normalneho cloveka s moralnymi hodnotami ako vernost alebo cestnost.. Taka je doba.Treba hladat :)

MultiLevel

prosto kasli na veci, ktore sa ti nepacia a s ktorymi sa nestotoznujes. Chod za tym, co ta urobi stastnym. A zas dievcatka, ktore si rady uzivaju nechaj zit ich zivot :) Kazdy snad pride na svoju cenu, niekto citi, ze ju ma vysoku, iny zas....
Je jedno co si doteraz zazil. Zrejme si este mlady a mas vsetko pred sebou :) Takze sa neobavaj, vsetko pride v tvojom zivote, az budes pripraveny. Mysli pozitivne a ver tomu, ze existuje aj pre teba vhodna partnerka :)