Videla som ducha v izbe mojích detí!

Príspevok v téme: Videla som ducha v izbe mojích detí!
boboanci

Vydela som ducha tetky mojho muža v izbe detí.Bolo to ten den jak sme sa dozvedeli že už neni medzi nami.Mala som ju strašne rada bola užasná tetka.Prettým som natakéto neverila ale teraz už verím.Deti tu noc spali snamy mala som taký čudný pocit.Vnoci sa syn zobudil NA WC IšIEL POTOM DOSVOJEJ IZBY a ona tam stala ja som zmeravela syn ju nevydel ale domna jak 1000 nožov!Podakovala som sa jej že došla a že ju mam velmy rada.Celu noc som skoro preplakala.Okolo jej tela bolo svetlo ako žiara bolo to náderne a viem že to bolo ozajstne lebo ten pocit čo som tam mala to bolo zvláštne.Jak som kunej prehovorila a podakovala jej že dosla sa rozlúčit, taký dobrý pocit som mala a potom sa pomali rozplinula.Aj manžel vravel že nevedel celú noc spat a mal taký čudný pocit.či mu uverýte alebo nie premna to bol zážitok neuveriteľný.

trewq

lepšie je sa za tetu pomodliť k Bohu a nie skúšať všelijaké magické rituály, ako spomína luciano
trojka, ako vieš, že ten kto zomrel, už nič necíti? duša smrťou tela neprestáva existovať, pretože je na rozdiel od pominuteľného tela nesmrteľná

trojka333

Ten kto zomrie už nič nevie, nerozmýšľa, necíti, nemôže už nikomu pomôcť ani ublížiť.
Prestal existovať.
A nezačne existovať niekde inde ako niečo alebo ako niekto iný.

luciano

Verím ti, že si to videla. Teta je na druhom svete a zdá sa, že sa jej nepodarilo ešte dostaľ sa úplne tam a tak povediac jednou nohou ke ešte tu na zemi. Môže sa stať, že uviazne v tvojom byte na dlhšiu dobu. Odporúčam ti, aby si si zohnala usušenú šalviu a zapálila ju. Dym, ktorý vznikne treba dať do každého rohu miestnosti a pritom hovoriť - dobrá duša opusti nás a nájdi pokoj. Tak tete pomôžeš dostať sa úplne na druhý svet. Podobnú skúsenosť mám aj ja. A tým vydymením šalviou sa mi podarilo ducha presvdedčiť, aby navždy odišiel. Dnes už mám od duchov pokoj.