Ako si urobit takyto uces?

orchidejka

kocky a ako dlho si nechavate tie natacky na hlave? lebo mam pocit ze hodinka je malo u mna a viac casu rano nemam, nevie urobit tie vytocene konce ako by som chcela.

orchidejka

vyzera dobre a hlavne bdues mat po nej take velke pekne kucierky. a remington znacka je super, takze nevahaj :)
aky uces ty chces dosiahnut s nou? posli nejaky link prosim

Lulu2011

orchidejka - pozerala som uz na nu, ale nevadi ti, ze sa smerom hore zuzuje? ze vlnky su nie rovnako hrube? remington je osvedcena klasika, kvalita tam zarucene bude, len ja by som chcela rovnako hrube vlny

ano, katastrofa so zehlickou robit vlny, mala som namiesto vln pokrcene vlasy

orchidejka

lulu ja mam tuto a som s nou velmi spokojna, vrele odporucam remington.heureka.sk - ta co je na prvom mieste
inak ja som si tiez raz skusala urobit kucery zehlickou a katastrofa. odvtedy len kulma

Lulu2011

ja si robim taky uces, paci sa mi hore rovne a len spodky natocene, takze ked dam dole natacky, rozcesavam

i.sme.sk

inak chcem kulmu bez zubkov, taku tu hladku, aby som si mohla robit tie barbie doll vlny, chcem to vyskusat, minule som skusala tie blogerske triky, urobit si vlny so zehlickou a skoro som ich prisla! neodporucam, myslela som si, ze to nebude dobre, kedze taka remingtonka sa zohreje na 200 stupnov a obtacat vlasy s tym, au!

petra...

po natočení nerozčesať !!! a ak ti to nedrží, musíš dať veľa laku. Mne jedna veľká fľaša vydrží týždeň. A aj počas dňa musíš prelakovať, lebo on vyprchá.

aaaa v žiadnom prípade nechodiť po vonku ak prší, je rosa, hmla a pod. minimálne kapucňu si musíš dať :)

orchidejka

baby inak taka technicka otazka, ked si date dole natacky tak si vlasy aj precesete? neznicia sa potom tie vlnky?