Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potrebujem pomôcť

Príspevok v téme: Potrebujem pomôcť
Vali340

Dobrý den chcem vás poprosit o nejaku radu.. uz rok trpim bolestami v podbrusku.. bolesti pri pohlavnom styku a bolesti všeobecne aj pri močení. Lekári mi robili vsetky testy a všetko bolo v poriadku.Bola som aj na operacii kde mi nezistili prvý krát nic.. ale na druhej operacii mi pri laparoskopii zistili vzrasty. od vtedy chodim pravidelne ku gynekologovi a vzrasty nemám ale stále mám bolesti.Pohlavne choroby tiež nemám.Prosím čo to teda može byt.Mam ist k nejakemu liečitelovi ? Lekári mi už nevedia udať diagnozu. Podla nich mi nič nieje.. sono v poriadku vsetko v poriadku ale ja viem že niečo nieje v poriadku. Predsa nemože ma niečo boliet len tak . vopred dakujem

vyskusaM

Ked mas bolesti v posteli a palenie pri mocenu..zrejme ide o zapal celeho ustrojenstva. Zajdi za lek.,nasadi ti ANT., a hotovo je po probleme...a potom nieco preventivne skus...aby sa to neopakovalo. A daj si pozor co na seba :-)....namna fukne vanok a som v tom..

Vali340

mysliš že to može byt chronicke? a co ten pohlavny styk bude do konca života bolestivy ? a čo bolesti pri močeni aj to pretrvává u teba?

vyskusaM

Akoby moj pribeh...ked to zacne..tak aj trva..dlho..dlho. Zrejme to bude chronickeho povodu..nasledkom zapalov. Skus Wobenzym..mne pomohli aj kvapky Valoflur...je to na prirodnej baze ..z alchemilky lekarskej.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potrebujem pomôcť - Fórum - ZDRAVIE.sk