Večne na Abilify?

Príspevok v téme: Večne na Abilify?
Meretseger

Ahoj, ahoj, som definitívne doma:) Späť z PK i z Blavy, zo štátnej, kde mi dávali do poriadku cukrovku, našťastie len na pár dní. Môžem sa spýtať, či téma "Navždy (príbeh o vnímaní samovraždy)" bola vymazaná, alebo čo sa s ňou stalo?
A len otázku, najmä na bipolárnych, keďže drahého pána doktora som sa zabudla spýtať: dá sa na jedných liekoch na BAP fungovať takopovediac "večne", a to bez väčších výkyvov, ktoré by mohli, nebodaj, viesť k ďalšej hospitalizácii? (Keď si odmyslíme vlaky, apod.) Keď teda sadnú, což mne Abilify hej, tak či by sa na tom dalo normálne fungovať...

Meretseger

Dobre, díky za objasnenie. Neprispievala som, bo som sa vrátila do PK, no však nevadí. Beztak to nebola práve najpozitívnejšia téma. Budú odo mňa aj lepšie:) Možno.

Žltý zajo

Ahoj meret. V tvojej téme dosť excelovala jedulka čo začalo mnohým prekážať a to rozpútalo slovnú bitku. Väčšina začala nanu útočiť dosť škaredo a urážlivo. Téma začala strácať svoj význam lebo si neprispievala a tak pre dobro tu všetkých ju admini vymazali.

Čarodejka

Za zrušením témy stoja niektorí prispievatelia, ktorí ti ju totálne zaspamovali - tak sa im môžeš poďakovať ak budú mať toľko charakteru a priznajú sa.