Zapal v tele

Príspevok v téme: Zapal v tele
markovicka

Viac ako rok chodim na vysetrenia a po dlhom case si lekari myslia,lepsie povedane ani sami nevedia co,ale ze asi mam urcity druh artritidy,ale vseobecne autoimunitne ochorenie,najprv som mala asi 3 roky palenie zahy,brala som antacida,potom mi dali dalsie,ale kedze som nevidela zmenu tak som zacala citat a dozvedela som sa ze dovod moze byt prave malo kyseliny.Stale si myslim,ze tie antacida mi narusili creva,mala som aj dlhodobe zapchy,potom som rok nemohla hybat s ramenom,iba som dostavala lieky na bolesti,tie som nebrala,vlastne som nikdy nebrala lieky,vzdy davam na prirodu,ale akosi sa to nazberalo a potom mi nasli zapal v ramene,zapesti,na chodidlach.Ja som presvedcena ze to ma suvislost s crevami a to prekyslenie.Stravujem sa celkom zdravo,ale k tomu sa dostavam do menopauzy,bolesti hlavy a klby raz je lepsie,raz horsie.Kupila som si vitaminC,acidophilus,pivovar.kvasnice,vit.E,Betain hydrochloride,zinok,magnezium,vit.D3,melasu,sodu bikarbonu,ashwagandhu,zeleny jacmen,ale je toho vela a neviem ci to mozem pouzivat naraz.A ako by som mohla doplnit estrogen,objednala som si aj Yam,sodu bikarbonu som brala casto,teraz sa snazim menej,neviem ci ju mozem pouzivat aj do caju a este pouzivam solanku.A vazne uvazujem nad MMS,ale este sa neviem rozhodnut.Raz mi opuchne koleno,raz zapestie a bolesti koluju hore-dole.K tomu mam opakujuci sa kasel,vraj lahky druh astmy,alergiu nemam,kasel trochu ustupil.Kupem sa v himalajske soli,epsom a trochu SB.

markovicka

asi sme sa nepochopili,ja som spala po sediacky koli tomu,ze som nemohla lahnut koli paleniu zahy a ked som si lahla tak vsetky stavy isli hore az som vracala a tie doplnky mam prestudovane,viem co je na co,iba ten yam som nevedela,to mi tu na fore odporucal rng,ale zatial co som citala,tak zeny si ho chvalia

lombardo1981

Veľmi dobre chápem ako sa cítiš. Tiež som mala obdobie, kedy som zanevrela na lekárov, aj napriek tomu, že mi nespočetnekrát zachránili život (od narodenia som nefrologický pacient). Ale nevzdala som to. A dobre som urobila, pretože pred 5-timi rokmi mi diagnostikovali sínusovú tachykardiu, na základe ktorej som potom prekonala aj IM (jeden lekár to tvrdil, druhý, že nie, napokon sa potvrdil). Vďaka nemu som opuchla. Celé tie roky mi žiaden lekár neveril, až začiatkom roku mi obvodná nasadila diuretiká. Zliezlo zo mňa cca 45l vody. Následne mi kardiologicka zistila, že mi postupne zlyhávajú pľúca... konečne zistila prečo tá ST.
Chcem tým len povedať, že niekedy sa nevyplatí zanevrieť.

markovicka

Vlastne ten betain HCL mi asi pomohol,aj ked donedavna som nemala ani sajnu co to je,takze skusam kadeco a az teraz mi navrhli ten methotrexate,ten uplne odmietam a o tom sulfasalazine este rozmyslam,aj na to mam mesiac,az vtedy idem na kontrolu,takze najprv nech clovek naozaj ochorie,aby do neho mohli pchat chemikalie,aj ked sa to mohlo zachytit na zaciatku,takze si dovolim tvrdit,ze moj stav maju na svedomi lekari

markovicka

este by som chcela reagovat na to preco plytvam energiou a odmietam lieky atd.Ja som sa praveze spoliehala na lekarov a uz sa nikdy nebudem,ale nezatracujem kazdeho.Chodim po vysetreniach v podstate 3.rok,nikdy som nemusela,robim 27 rokov,platim dane a lekari ma len odsuvali a mali ma za hypochondra,nedostala som ziadne lieky,nech si kupim ibuprofen a podobne na bolesti.Najprv ma zacalo boliet rameno,vraj je len zamrznute,ked som bola neodbytna,lebo sa to zhorsovalo a zacali boliet klby,tak ze to je psychika,potom som nemohla vobec dvihnut ruky a neskor ani drzat hreben a to uz presiel rok.To uz som niekedy nemohla ani zist z postele,noha zdreveneta a dalej ani neopisujem.Ked opuchlo koleno,tak to je len svalova zalezitost atd.Dalej ani nepokracujem.No a este to palenie zahy,najprv sem tam,tak som brala omeprazol,helicid,ked som povedala ze je to horsie tak nejake silnejsie antacida,az som spala po sediacky.To uz ma palila zaha vzdy,aj ked som bola 3dni iba na cervenom melone a vode.Tak som sa musela spolahnut na seba a tie doplnky mi samozrejme pomohli na 60%,lebo aj ked mam bolesti,aspon sa ucesem a mozem chodit a hlavne dost ustupilo palenie,aj ked to este nie je vyliecene,ale nepali ma zaha cely den bez prestania

Ivka 1

Tvoje zdravotné ťažkosti skutočne nasvedčujú RA, ktorá sa navyše veľmi ťažko diagnostikuje, v každom prípade pôjde o autoimunitné ochorenie a v prvom rade by som radila dať do rovnováhy imunitný systém . Skús teda zatiaľ užívať lieky,ktoré Ti predpíše lekár a keď sa vrátiš domov, budeme to riešiť s lekármi ,ktorí sa okrem klasickej medicíny zaoberajú aj naturálnou.

markovicka

Dakujem Ivka,ved prave tie vysledky su zaujimave,najprv lekari tvrdili ze nemam reum.artritidu,teraz ze asi nejaky druh to bude,bola som na bone scan,CT kosti,momentalne som v zahranici a zistili mi zapal v ramene,v zapesti a chodidlach,najprv som mala problem len s ramenom a potom opuchalo zapestie,teraz odpuchlo ale boli,opuchnute koleno,raz viac raz menej a hrozne bolesti chrbtice a caste mocenie,po zenskej stranke vysetrenia v poriadku,aj ten mocovy mechur vraj je hyperaktivny,ale nepomocujem sa,iba raz je tyzden ked je to normalne a inokedy chodim do hodiny aj 6x.

markovicka

v texte som sa pomylila,ten Yam som si este neobjednala,len som chcela,preto sa o neho zaujimam a pytam sa inych,vraj s nim zeny maju dobre skusenosti