Znásilnenie ženou

Príspevok v téme: Znásilnenie ženou
alishia

Ahojte.Pokúsim sa napísať tento príbeh v skratke.Môj veľmi dobrý priateľ sa mi priznal, že pred pár rokmi sa mu stalo niečo otrasné.Boli niekde s chalanmi na chate a opili sa no a vraj si tam nejakí známi priviedli ženy.Jedna z nich, staršia a podľa toho čo opísal dosť nepekná ho sledovala celý večer.Cítil sa divne, tak si išiel ľahnúť. Bol vraj dosť na mol tak si len matne spomína, že ho zobudilo, ako ho rukou a ústami ´robila´a potom si naňho sadla. Vraj nemal vôbec silu, jedine si stihol dať kondom, zo strachu pre nejakou chorobou, ale vraj to nechcel a len tak tam ležal celý čas. Zvyšok si nepamätá.Čo si o tom myslíte? Podľa mňa to môže byť klasifikované ako znásilnenie t.j. trestný čin.. Už s tým nič neurobí, pretože to mal urobiť hneď, ale hanbil sa vraj ako pes pred kamošmi a ja sa mu ani nečudujem..Má z toho trocha traumu..

Laara

Prezyvka, odporucala by som..aby ta tvoja priatelka prepadla, ked sa budes v sprche sklanat po mydlo a bez pripravy ti narvala do tvojho cokoladoveho otvoru nejaky umely penis..pockaj ako sa ti pretocia panenky, ale od rozkose to nebude ;)

a este mi prosim ta povedz, ze keby ze to mam aspon tu zakladnu skolu..ktoru samoska podla teba ja nemam, tak ako pises..tak na ktorej sa ucia o vyvrcholeni pri nasilnom pohlavnom styku??? ide mi cisto len o odporucenie..nakolko mi je potrebne dovzdelat sa..vies :)

citujem ta: "ukonci aspon zakladnu skolu pred tym nez budes prispievat, kde by si sa dozvedela ze sexualne vyvrcholenie je mozne dosiahnut aj z intezivnej traumy, stresu a vypatia"

na niektorych zakladkach ucia tie deti veru zvlastne veci..

Prezývka55

Laara na rozdiel od analfebeta ako si ty pisem a pracujem s faktami, len si sa tu strapnila nakoniec ako pise doubledog k orgazmu a alebo k erekcii ci sexualnemu vzruseniu moze dojst aj pri obeseni.

Chybaju ti zakladne elementarne vedomosti. Nestrapnuj sa tu.

dpk1

Slušná story, klubúk dole jak prcák ťahal čávo za minútu dvanásť z nočného stolka abo odkial. Povedz mu, že nech nešpekuluje a nech je rád, že tá ženská na neho nevytiahla putá, análne kolíky, abo iné hračičky. Že fajka a klasický sex je ešte vcelku znesitelná ujma na...na neviem čom ;).

A ty si z toho zober ponaučenie...nechodievaj na chaty a keď už...iba citronádu pochlipkávaj.

Laara

ano, najvacsi mudrlant tak ako v kazdej teme ;) a urazky to su tiez tvoje..ale mna niekto ako ty urazit nikdy nemoze..cize kvoli tvojim stupidnym invektivom ani brvou nepohnem

ten svoj relevantny zdroj si mozes vies co..ak sa raz narodis ako zena a niekto ta nasilnym sposobom pretiahne tak, ze sa z toho nikdy nespamatas..tak potom mi tu vykladaj ako si vyvrcholil z bolesti, stresu, vypatia a neskutocneho ponizenia..kto nezazil, ten si mi tu moze napisat barsco, hodit linky na hocaku literaturu fundovanych mudrlantov, ktori hovno vedia, pokial nezazili..tak sa ukludni a radsej bud ticho

Prezývka55

Laara skor ako nieco primitivneho vypotis si dostuduj biologiu respektive ukonci aspon zakladnu skolu pred tym nez budes prispievat, kde by si sa dozvedela ze sexualne vyvrcholenie je mozne dosiahnut aj z intezivnej traumy, stresu a vypatia.

Neviem ci pri svojich chabych vedomostiach zvladas aj anglictinu ked nie tak si to daj do translatora:

A person may experience multiple orgasms,[2][20] or an involuntary orgasm such as in the case of forced sexual contact (during rape or sexual assault). An involuntary orgasm from forced sexual contact often results in feelings of shame caused by internalization of victim-blaming attitudes.[21][22] The incidence of those who experience unsolicited sexual contact and experience orgasm is very low, though possibly under-reported due to shame or embarrassment; such orgasms additionally happen regardless of gender.[22]

Myslim ze ten kto by mal prestat fetovat si ty, hlavne by si sa v prvom rade mala vzdelat.

Laara

Prezývka55, neda mi nereagovat na tvoj zaostaly, prizemny a hlavne zvrateny nazor..

zena dokaze pri znasilneni dosiahnut orgazmus? uz nefetuj prosim ta..

znasilnenie je pre zenu velmi traumaticka skusenost s dozivotnymi psychickymi nasledkami, po ktorych uz v zivote nemusi dosiahnut orgazmus ba co viac v zivote uz nebude mat mozno na ziadneho chlapa ani pomyslenie..a btw. vela zien nedosiahne orgazmus vobec, nie to este pri znasilneni..tak sa preber

a to ze pritom zena zvlhne..tak to asi tazko..nato by musela byt uvolnena, vzrusena a sexualne nabudena..znasilnena zena utrpi nielen psychicku, ale aj fyzicku traumu..krvacanie, ranky, odreniny, pripadne modriny..nato su gynekologovia, ktori po znasilneni s presnostou vedia urcit, ci islo o dobrovolny/nedobrovolny pohlavny styk..uz chapes, preco je znasilnenie skutocne znasilnenie a preco pri nom zena nedokaze urcite dosiahnut orgazmus?

cize este raz..ked zena pocas styku zvlhne a dosiahne orgazmus, tak to chce, uziva si to, zvija a krici od rozkose..tak to je sex a nie znasilnenie :) kapis?

a mal by si brat tuto pre zeny velmi citlivu temu s vacsim respektom..zneuzivane zeny mame aj tu na fore..a silno pochybujem, ze na to spominaju v style "ako som si vtedy super uzila"..

Prezývka55

dobra vila aj zena pocas znasilnenia zvlhne a sem tam moze dosiahnut aj orgazmus tak potom to uz znasilnenie nie je?

v kazdom pripade tato tema je somarina, neviem ktory chlap by to takto bral ved hoc aj nebola pekna OK ale tak pri chatovom sexe sa na krasu v opojeni alkoholu velmi nepozera aj tak, tam to uz ide spoluziacka nespoluziacka kamaratka nekamaratka :D

bla bla mrs.

ako tu už bolo písané, znásilnenie to určite nebolo :D
ale nechápem, ako mohol nájsť silu dať si kondom, ale nedokázal ju zo seba proste zhodiť, alebo sa tak brániť?! :D

čistý výmysel toto :D ale pobavilo teda.. a chlapec by mal prestať piť, či brať iné opojné látky :D