Farbenie rias doma

Príspevok v téme: Farbenie rias doma
Lili126

Chcem sa opýtať, či máte niektorá z vás skúsenosti s domácim farbením rias. Ak áno, nepoškodilo vám to riasy, myslím, či nezačali vypadávať, nezmenila sa ich kvalita, ... a akú značku používate a kde ju kupujete, príp. cena, ktorá farba je pre vás osvedčená a ste s ňou spokojné. V DM-ku predávajú farbu zn. Swyss o-par.
Svoje riasy mám dlhé , ale asi polovica ich dĺžky je blond, takže sú dosť nevýrazné, a farbiť maskarou je pre mňa každý deň otravné.
Vďaka za každý príspevok.

Fleur-de-lis

vybledne. Ak by si ich chcela mať stále také tmavšie, tak asi aj raz za mesiac treba farbiť, ak nie častejšie. Ale ani neviem, či sa to odporúča tak často.

Lily126

Fleur: tá farba na riasach časom nevybledne? , ako napr. (farba na vlasy)... alebo skôr len nafarbené riasy časom vypadnú a nahradia ich nové ...

Fleur-de-lis

áno, farbím si riasy tiež doma. Mám tú farbu na riasy a obočie z DM, myslím, že sa volá tak ako píšeš. Mihalnice mi to nijak nezničilo, aspoň som si to nevšimla. No nepoužívam to často. Tak 2-3 krát do roka keď si spomeniem :)

jedulka

... používám Londu color,mám s ní dobré zkušenosti,jen to barvení samo, ještě není tak dobře vymyslený ...