ako nebezpecne su cisty?

ijuska

mala som cistu na krcku maternice a stale s ami vracia najprv som ju mala malinku a potom strednu a ked mi ju dli von tak mi tam este trochu ostalo a nemozu dat von bojim sa

aluska

sucharenka cysa je nejaka dutina naplnena tekutinou, ktora sa moze zvacsovat, alebo nemusi...niekedy praskne
moze to byt narpiklad zo zapalov

jingjang

A neskúšala si sa poradiť aj s nejakým iným lekárom možno by mal na to iný názor alebo by si si aspoň utvrdila že ten tvoj má naozaj pravdu.

- mira

Nepotrebné tkanivá sa vytvárajú z látok dodaných do tela navyše, ktoré vylučovacie orgány nestačia vylúčiť. V prípade cýst na vaječníkoch sú to nasýtené mastné kyselina zo živočíšnej stravy alebo stužených tukov, na ktoré sa nalepujú odpady z nedokonalého trávenia a toxíny, chemické aditíva, ktoré sú priemyselne do potravín pridávané.
Tráviace a vylučovacie orgány človeka nie sú schopné vysporiadať sa s chémiou a túto ako odpad sa snažia odpratať na také miesto, kde bude čo njmenej prekážať organizmu. So zvyšujúcim množstvom odpadu toto smetisko rastie a tvorí sa cysta, potom nádor.

RNG

jkazde nepotrebne tkanivo v tele sa vytvara zo zamoreni a telo ich moze odstranit len enzymami. Hormonalne upravy mozu pomoct, ale aj tak to odburavaju vlastne enzymi.
Pouzitie enzymatickeho cistenia som tu spomenul mnohokrat pri roznych utvaroch, ako cysty, hrcky, tumory, myomy, gangliomy, polypy a samozrejme aj rakovinne nadory, kde odburavanie silnymi enzymami je pomerne ucinne, lepsie, nez onkologicke prostriedky(vyrezat, vypalit, otravit)

smuťo

jingjang- spolieham sa na Dr.,lebo ja som pacient a lajk. Nechcem mudrovat do niecoho ,comu sa nerozumiem . Chvílu mam chut mu nieco povedat ,ale potom sa ukludnim a poviem si ,ze on snad vie co robí. Za dva mesiace mam ist na kontrolu ak sa to nezlepsi sama sa budem pytat na operaciu. Nech uz mam pokoj. Dakujem za podporu:-)

jingjang

No už vyše mesiaca mám po operácii(laparoskopia) a mám pokoj bolesti ani neboli len ešte trošku cítim ako sa mi to zrastá tak také jemné pichanie.Aj ja mám ten problém s otehotnením a dúfam že teraz sa mi to už podarí povedali mi že to aj to je jedna z príčin prečo nemôžem otehotnieť tak uvidím.Smuťo každopádne by som to nenechala tak ako ty prečo trpíš keď si to už mohla mať dávno za sebou aký to má vyznam trápiť sa mesiac čo mesiac.

smuťo

ahoj,som smutna,lebo by som chcela otehotniet a nemozem. Od januara mam na vajecnikoch cysty . Menzes dostavam len po injekcii aj to ledva ho dostanem.No a ak ho dostanem je velmi slabí a trva sotva dva dni. Bolesti,tak tie mam pri kazdom styku a niekedy to skonci takymi bolestami ,ze sa odplazim do kupelne a snazim sa lapat po dychu ,zvraciam a klepem sa od zimi pricom mi steka pot po tvari. Je to hrozny pocit...Moj Dr. ma povodne chcel operovat no rozhodol sa ,ze to skusi antikoncepciou ,,vysusit,,. To je zas na tri mesiace a ja uz neviem ci nemam radsej ist na tu laparoskopiu.Moc by som uz chcela babatko.