Rudolf Vasky

davepanter

Vsak on vyuziva tuto spolocensku situaciu v kt. Sme, hovori veci, kt. Vieme kazdy, len on sa neboji nikoho poslad do ... ! Nema ziadne zabrany, moralku ...! Vsetci ste ovce co ho pocuvate a prikyvujete mu :-)... Tu treba politokov poslat do basy ! Nie revolucie, zase na to doplatia obycajni ludia ... Vasky nevie co od dobroty ....! Nudi sa a chce na stare kolena nejake vzruso :-)

davidosvald

ma recht, presne ako čau-cez-K.O. ci ako sa ten kretenisko volal.
lenze vies ovecka, slovaci su extremne tupy narod.. a su bez chrbtovej kosti..

davepanter

Aky utok, to je moj nazor :-)... Vsak ked on robi videjka o revolucii a podporuje ludi v nenavisti, hadam sa to tu nebude podporovat. Ved hovori, ze niekedy dobre trafi,skazi to nesmierne tum prejavom ! pretoze ludia,kt. Kazdemu nadavaju do kokotov a atd. Si nevazia samych seba,nieto obycajnych ludi ! Stve ma,ze inteligentni ludia nic nerobia....zato podobni exoti...kt. Nemaju co robit, tu bluznia slovensky narod, ktory nema este dost starosti s touto biedou ! Vsak ludia rozlisujte komu uverite !

Prezývka55

Dave preco ten utok?

Podla mna jeho vec co robi a co rozprava, asi ma vela volneho casu no to neznamena ze si nemoze natacat videjka a rozpravat co chce.

0vecka nemam na neho nazor nejaky.

davepanter

... Dany pan chce svojich 15 minut slavy !!! Najmudrejsi z najmudrejsich !!! Obcas sa mu stane ze sa trefne trafi a ma pravdu !!! Ale jeho vulgarnost,neslusnost,arogancia o niecom svedcia ! Krvava revolucia nic dobre neprinesie z dlhodobeho hladiska...treba si prestudovat dejiny !!! Pan Vasky si nieco zmyslel z nejakej knihy... Prisiel z Ameriky vraj robit poriadky :-)...nech si urobi poriadok v sebe az potom moze nieco zmenit inde !!!