Zväčšenie pier

peciatka5

no je to tvoje telo,ale budes vyzerat jak hnusna kacica..no proste jak kurvicka.je to nechutne a davaju si to len zakomplexovane chudery

Laara

tiez by som sla do niecoho, co ma len docasny efekt..kyselina je idealna, neprehnat to, vybrat dobru kliniku, citaj recenzie na lekara a radsej si priplat..viac ti povedat neviem..so svojimi perami som spokojna, ale mam ich plne..cize ta viem pochopit..co viem od znamej, ktora si to dala robit..tak to vraj desne boli, opuchne to a mozu byt aj modriny..no a na nej som nebadala skoro ziadny efekt..az ked si ich zvyraznila ruzom..tak bolo poznat, najme zboku ze su take ako keby navrete..ale ziaden zazrak..

Agnes998

su sposoby na zvacsenie pier len docasne, tak si daj najskor to a uvidis, ako si s tym spokojna, ci to takto chces na stalo. Vydrzi to myslim par mesiacov. Vyber si radsej nejakeho overeneho plastickeho chirurga, nesetri, inak mozes lutovat

geopardica

Annkaa,myslim si jednu vec a to,mas pravdu,ze nie sme v roku dva,ale preco si zvacsovat pery? Ano chapem,uzke pery..... Co ti to da,ak ich zmenis? Budes sa citit lepsie,lebo mam pocit z toho,co si pisala,ze sa citis menejcenna. Si predstav,ze vsetky baby,ktore maju uzke pery si ich pojdu dat zvacsit.... lebo mie su s nimi spokojne.... :-)alebo vsetky baby,co maju male prsia si pojdu dat zvacsit..... dost blbe. Ano rozumiem tomu,ze je to kazdeho vec,ako sa rozhodne.... Je rozdiel zvacsit si pery a zafarbit si vlasy,permanentny make-up,lifting tvare, to sa neda porovnavat,ze je to to iste.... V tvojom pripade,je vediet prijat to, aka si a byt so sebou spokojna,ano starat sa o seba je spravne :-) ale ked sa uz niekto pohrava s myslienkou dorobit si pery,prsia to zavana s nespokojnostou so sebou samym a pripodobnovanie sa tejto dobe,lebo vsetky ostatne,co boli nespokojne si to dali tiez urobit..... Prirodzenosti sa medze nekladu a prirodzenost sa nikdy neprekryje s umelym. Vedz Annkaa,ze aj s uzkymi perami si krasna a jedinecna :-)

Annkaa

Aj ja by som si chcela dat zvacsit pery ale len troska, kto by vedel poradit aky je najvhodnejsi sposob... ma niekto uz vyskusane co by mohol odporucit? A nechapem ludi co sem pisu veci typu prijmi sa taka aka si a pod. keci.... a co sme v roku 2??? Asi je doba tak pokrocila ze skraslovacie a pod. procedury su pre ludi a kto chce nech si ich da alebo ma pocit ze ich potrebuje.... to akoze ked mojej kamoske zacali v 20tke siviet vlasy lebo to mali dedicne to si akoze nemala farbit ale sa mala prijat taka aka je? Nebudte smiesny!!! Vzacsit pery si neda zena s plnymi perami. Ja tiez si vlasy nefarbim napr. ale pery si chcem tiez dat trosku zvacsit, nie pre sebavedomie ale preto ze su trochu uzske.....

geopardica

Ahoj n.i.c.k.a,nic v zlom,ale preco by si si chcela dat zvacsit pery? Koli sebe,alebo koli tomu ako pises v prispevku,ze ich chces mat ako ruska modelka A.S. :-) to neber v zlom prosim. Vies,clovek ak si chce robit taketo zmeny na sebe,nie je so sebou spokojny a mysli si,ze ked takuto vec urobi,bude mu lepsie a bude sa citit sebavedomejsiee.... Clovek sa ma vediet prijat taky aky je,aj s nedokonalostami,ktore ma,mat ich rad a tym aj sameho seba :-) vies tento dnesny trend plnych pier, zvacsenych prs,extremnym chudnutim,dost zamotava hlavu mnohym babam,ktore sa porovnavaju s inymi a su so sebou nespokojne,žial....
Myslim si,ze korunky by si mohla investovat do niecoho,co ta naplni,co ta posunie dalej a nie zvacsit si pery,este existuje na trhu kopiec kozmetiky -ruze,lesk,co zvacsuju objem pier,dalo by sa to aj tymto vynahradit,co povies? Tak popremyslaj,co je pre teba dolezite,ci krasa-plnost pier,alebo to co mas v hlave,k tomu milujucu rodinu a dalsie hodnoty.... drzim prsty :-)