Túží po mne. Ale nemôžeme

Príspevok v téme: Túží po mne. Ale nemôžeme
kopor

Tak začnem takto.Poznám sa sňou 2 roky.V prvom roku to bolo už vidiet na nás že sa máme velmi radi,no mala aj má priateľa.A už vtedy som jej písal ako ju velmi lubim milujem atd,no od nej to nebolo take opätovné ako teraz.Tak som si vtedy zrusil ucet na fb,uplne som ju ignoroval vsade,nepozeral sa na nu,len aby som zabudol.A podarilo sa az doteraz.Cca pred 4 týždnami mi napísala sms ci sa stále hnevam.Napísal som jej ze nie atdd,a tak sme si zacali smskovat,písať si,denne si volať HODINY.Velke účty za paušal to vam poviem:-D.No a píšeme si ako sa strašne chceme spolu milovať,ako chceme spolu strašne byť,ako to robiť,no je to niečo prekrasne ked to čítam(e) tak sme cely zvrušený,myslim si že to nieje normálne čo k sebe cítime,aj skrz toho že má ona priatela.Viem , že som aj ja hlupák,že mu toto robím,ale ja ju nesmierne milujem,po tom všetko.Nechcem sa jej spýtať,prečo sa snim nerozíde ked viem,že sa sním nerozíde.Ide aj podla mna skrz toho,že oni su už spolu 3 roky,a rodina už pozná atd.Som od nej mladší o 2 roky.Neviem,necitim to už že ma ma ako "nahrad" že ma namotava.Aj mi to povedala viackrát a verím jej.Že ked sa spoluju miluju vidi mna,chce si to so mnou predstavit,travit so mnou cele dni.Dakujem za vašu ochotu si to prečítat.Len hádam,nech to teraz nečítaš,aj hey,nie som to ja..lebo pozná z mojej rozpravačky tuto stranku:-))

kopor

A,a,a,a pozor,nie som mlady chalan,ktory vidí suknu a hned za nou beži.Tak tak reči si nechaj pre ineho,ked nie si si istá.Tá tema sa mi nepáči tak ako si myslíš.Nepáči sa mi uplne,chapem,že niečo musim spravit.Dnes išiel k nej priatel na 2 dni tak si prevetram hlavu vonku.Len ona mi nahadzuje ked už jej píšem ze nechajem to tak nebudeme sa bavit spolu radšej a ja sa jej ešte pytam či suhlasi,a ona mi odpovie je to na tebe.Aj keby jej napišem dobre nebavme sa čo som jej aj navhrol 4 x a ona to nevydrzala,potom po čase už ani ja.Tak velmi mi píše ako to so mnou chce robit,kde,ako....už si myslím teraz to najhoršie o nej.A uvidim co mi prejde hlavou do nedele.Ale niesom ten typ,ktorý toto bude využívat,trapi ma to,aj ked to vy nevidite,a pišem si snou dalej o tom,lebo mi na nej zaleži,aj ked je pravda že ked mi na nej zaleži by som mal okamžite prestat.

prezyyvka

To, ze sa bavite o sexe furt sa ti asi paci, inak by si to uz davno stopol.
Sak to dievca musi byt dobre slahnute ked ti neustale pise o sexe, ked ma 3 rocny vztah
No a ty... asi mas slabe gule ked jej nevies napisat ako to ty vnimas

adriiiiii

Boze kolko mate rokov lebo mi pridete ako nevyzrete osoby ktore nevedia co chcu.Je to smutne ze sexuje s priatelom a pritom si predstavuje teba,a jasne ze ta to vzrusuje si predsa chlap a jej to robi dobre ked ta takto namotava a natahuje.Ty si na vine ze si si s nou pisal a dalej temu rozvijal ak zacala mat sexualne narazky a sms mal si to stopnut a ignorovat nenechat zajst az tak daleko ze teraz po nej tuzis ako nadrzany pubert.

phoe

To je ale devka. Tak sa jej normálne na rovinu opýtaj, prečo priateľa neopustí a nezačne chodiť s tebou, ked ťa tak miluje. Podľa mňa si z teba robí len srandu. Alebo ju teda pretiahni a obaja budete mať čo chcete.

kopor

Aku mám o nej predstavu? Ze je sexuchtivá,ja zase ani tak nie,ako mi ona píše.Dobre nepoviem,vzrusuje ma to.Ale tak ako poviete mi ako to skoncit ? Snazil som sa rôznimy cestami,no ani jedna nepomohla.Mal som aj na mysli,ze pôjdem za jej frajerom,ukazem sms atd.Ale nechcem jej robit zle.Nie som taký aby som jej naschval ublížil.Teraz momentálne si píšeme,a no,je to zase všetko len o sexe.Ja si to neviem vysvetlit.Keby jej teraz napíšem prestanme s tymto nebavme sa.Ale aj tak to nepomôže.Už ma aj napada presmerovat si cislo na nu,zrusit ucet,a vyhybat sa jej.Ale v piatok snou budem tak ci tak myslim buduci tyzden tomu sa nevyhnem...nemame dohodnute stretnute len v praci sa uvidime 24hodín v kuse,.

Sorona

Súhlasím so všetkými príspevkami. By si sa čudoval kolko lepších žien by si možno našiel v tom svojom meste ako píšeš plnom kurie* . Lebo toto sa mi nezdá nijaká výhra veru. Niečo otrasné. Má priatela a píše ti ako by si to chcela s Tebou rozdať a že si predstavuje Teba pri súloži so svojim priateľom? Lutujem toho jej priatela. A ked je schopná takéhoto chovania teraz , čo si myslíš, keby si s nou chodil Ty, že by nebola schopná podobných praktík? Takúto priateľku by si chcel? NO ja na tvojom mieste by som o takúto ženu ani nezakopla.

prezyyvka

Ja sa ti cudujem, ze este k nej citis to co citis
Jaj boze sak ty nevidis jak sa s tebou zahrava ?
No chudak jej priatel a ty tiez nie si v pohode ked mu toto robis

Dadula56

Mesto plne k***?A ona je co?Cistucky anjel, neposkvrneny, ked ti vypisuje ako si teba predstavuje, ked sulozi?
Spamataj sa, nevie co so sebou a bude ti robit to iste. Pripadne sa s tebou len zabava, lebo jej to robi dobre na ego, ked ju tolki chcu do postele.
By ma zaujimalo aku mas predstavu?Zrejme nevinna princeznicka, uvaznena v zlom vztahu, ktoru ty musis zachranit, lebo ty si predsa ten pravy pre nu?

kopor

Neviem ci ho má zrovna nefungujúci,to som si nie istý.Nepríde mi to normálne,ani sa mi to takto nepáči ako to je.No viem ze ked to necháme tak,tak ju to prejde a zase mi napiše a zase to začne.Takto to že po 4-5x a to sme si povedali ze konec je medzi nami co je.A stale stale to dotiahneme až sem.V mojom okolí ? Keby vieš,medzi ako zverbou žijem,v akom meste,plných kurie* tak nie.Ona je odinakial.Netužim po tom,aj som jej vravel,ze ma to bolí,ked si myslim tu predstavu ako spi s priatelom..