Padanie vlasov

marcia

5ka:Tak diki moc za tvoju odpoved,si zlata.zajtra si to bezim kupit lebo mam podobny problem ako ty,strasne mi padaju vlasy,niekedy tolko ze mi je az do placu.Ked si spomeniem aku som mala hrivu a co mi znej ostalo,tak nechcem nad tym uz radsej ani premyslat,tak papa

5ka

jednu mas na 4 x. Kolko ich je si uz nepamatam. Myslim, ze 10.
Treba jest hlavne maso, orechy a jadra - tekvica, slnecnica, lan. + by mohol pomoct aj pantenol

5ka

Ahoj marcia, mne pomohla ako posedna zachrana. Takze ju mam vyskusanu. Padali mi cele chumace - pri cesani, umyvani..no hroza. Su to take ampulky s tekutinou, ktoru si aplikujes 2x denne (rano, vecer)a vydrzi ti to 3 tyzdne. Mne zabrala vyrazne uz po 3-4 aplikacii, vypadlo mi potom uz len niekolko vlasov. O pol roka som si ju kupila znova na "preliecenie". Cena je vysoka, cca 1300,-. Ale mne to za tie vlasy stalo, lebo nic nepomahalo. Ani od koznej..

marcia

5ka:Prosim ta co vies o tejto kure?Je naozaj ucinna,a ako sa to vlastne pouziva lebo uz dlhsie nad tym uvazujem ze si to kupim,ale neviem ako to presne funguje a ako sa to berie.Su to ampulky alebo lieky?Dik