Pravdepodobne strata menštruácie

Príspevok v téme: Pravdepodobne strata menštruácie
monika1

Ahoj,

mám taký problém, že mi mešká menštruácia 5 deň, ktorá mi doposiaľ chodila pravidelne ako hodinky. Robila som si aj tehotenský test a vyšiel mi negatívne. Neberiem antikoncepciu a s priateľom používame kondóm. Je pravda, že mám teraz vo svojom živote mnoho stresov a od leta som zhodila asi 8 kíl zámerne. Bolo to však cvičením a upraveným jedalníčkom od trénera. Takže to nebolo o tom, že by som hladovala a nedostávala tie správne živiny do svojho tela. 5 kíl som schudla za mesiac a ďalšie tri kilá už šli postupne. Dosť predpokladám, že som o tú menštruáciu prišla. Najhoršie je, že nebývam na Slovensku, ale v zahraničí a najbližšie sa domov dostanem na Vianoce. Takže ak má nejaká žienka skúsenosti so stratou menštruácie, prosím o popis ako to všetko prebiehalo a čo sa dialo. Celkom som z toho vystrašená, pretože mi takto dlho nikdy nemeškala a nemám ani pocit, že by som ju mala dostať, pretože nemám obvyklé príznaky ako vždy pred ňou. Ďakujem za odpovede

sewie

malo tam byt-"do niekolkych dni"...ale zatial sa zbytocne neplas, lebo sa vystresujes a este si ju oddialis...ja som tiez naposledy nemala dlho ani pocit ze by mala prist a potom som mala take priznaky co mohli znamenat ze bud je na ceste ale aj ze som tehotna...a nakoniec bolo vsetko ok:)

sewie

no, mne tiez meskala vela krat a vacsinou kvoli stresu ci strate hmotnosti a niekolko krat mi meskala az dva tyzdne (mozno aj viac) a potom prisla a dlhu dobu bolo vsetko ako ma byt...takze to kludne moze byt zo stresu alebo nadmernej fyzickej zataze(ak si doteraz nebola zvyknuta na trening)...a potom to mozu byt aj ine priciny, vratane samozrejme tehotenstva:/...neviem kedy ste mali naposledy sex ale ak sa ti do niekolkych neobjavi menstruacia skusila by som dalsi test(aspon) ...ja som to tak tiez urobila

fero11111

nestresuj hlavne nemas stres novu robotu alebo nieco ? 5 dni nieje tak vela a spoliehat sa nato ze pouziva gumu ... klud urcite to pride

gggh

ahoj ja som mala to iste ked som schudla tiez 8kg...dostala som vyvolavacku a na par mesiacov antiko a vsetko bolo ok