Vztah medzi kamaratmi

Príspevok v téme: Vztah medzi kamaratmi
cokoladka898

moze fungovat priatelstvo medzi dvoma kamaratmi, muz a zena, v jednej domacnosti. bez pohlavneho styku. ked jeden chce a druhy nechce. odmietam to, no on stale dobiedza a povedal, ze chlapi proste maju potrebu. ze su proste chlapi. je to moj velmi dobry kamarat a museli sme sa od seba odstahovat, vdaka tomuto problemu.

co si o tom myslite?

podobny

myslim, ze funguje. ak tam nie je to sexualno, ktore moze medzi muzom a zenou byt, tak asi vedia zit aj bez sexu. a asi tiez spravi svoje aj to ci je to domacnost, kde je len muz a zena alebo je ich tam viac.

cokoladka898

myslela som to tak, ci to u niektrych funguje aj len tak, spolunazivanie bez sexu. ci to proste ide alebo ake maju s tym skusenosti...aby som vedela ci to je len moj problem alebo s tym maju skusenosti aj ini

podobny

prepac, ale nerozumiem, naco ti bude informacia ako to maju ostatni. ved dolezite je aby si to ty mala podla seba, tak ako to tebe vyhovuje. inak ja som na tom nijak. bral by som vsak friends with benefits. ale bohuzial nemam. a so zenou som v domacnosti este nezil, tak neviem sa k tomu vyjadrit.

podobny

mozno ste k sebe mali byt uprimny a narovinu si povedat veci kto co chce a preco. mozno by ste si potom lepsie rozumeli, porozumeli by ste navzajom pocitom a ocakavaniam toho druheho.

podobny

sex medzi kamaratmi je ok, ak s tym obaja suhlasia. ked nechces, tak nechces. je to jasne a on to ma respektovat. zrejme si myslel, ze na tom nieco zmeni...

Fleur-de-lis

no, ženy si často neuvedomujú aký vplyv má na muža ich telo. Ale ak si sa pred ním nepremávala v spodnom prádle alebo v uteráku, tak bol jednoducho problém v ňom. Ak nemal priateľku, zrejme o to viac ho to "rajcovalo". Kamarátka nekamarátka, si v prvom rade žena a on muž. Pre teba žiadny problém, preňho pokušenie.

xdanielax

cokoladka - vobec to tak nemusi byt. Ma to byt presne tak, ako to vyhovuje tebe. Takze ak ti to nevyhovuje, posli ho niekam aj s jeho potrebami. Len ta chce vyuzit, lebo asi nevie najst uspokojenie niekde inde.

halala

byvat v jednej domacnosti s muzom mozes bez sexual. iskrenia len ak je to tvoj brat alebo iny rod. pribuzny alebo ked je gay ci vykastrovany muz.
inac to nejde lebo aj ked sa na zaciatku dohodnete ze sex nie ale pokial nema on nejaku za ktorou chodi trkat tak medzi vami to casom zacne sexualne iskrit. mala si mu nejaku dohodit a dal by ti pokoj :)

cokoladka898

ja som mu ale suhlas nedala. on si vsak stacil len so svojim suhlasom. pre mna sex nie je obycajna vec, je to potreba samozrejme, ale sexovat s niekym nasilu aby on mal uspokojene svoje pudy mi pride take ponizujuce, len aby som mu podrzala a on sa odbavil a aby sa potom citil dobre a na mne by vobec nezalezalo. len mi podakovat a pre neho to zhaslo. taky zivot ma nebavi, nesuhlasim s tym a preto som sa pytala, ci je to s kazdym spolubyvanim opacneho pohlavia, ci medzi nimi musi byt pohlavny styk ak s nim suhlasi len jedna strana, alebo to moze fungovat s kludom aj bez toho...alebo zijem v uplne inom svete?