Priserne zuby - 26 rokov

Príspevok v téme: Priserne zuby - 26 rokov
xsabrinax

trapia ma moje zuby, nikdy som ich nemala skvele, ale po porode ich mam priserne. neexistuje jeden zub bez plomby, idemk zubarovi jeden mi opravi a vzapati uz musim ist s inym. zubarka mi to iba lata, plata a ja uz mam skutocne sebavedomie na bode nula, hanbim sa usmiat..rozmyslala som uz aj nad umelymi, bolo by to pre mna vyslobodenie ako pre moje sebavedomie tak aj finance, nakolko uz som nechala u zubara cely majetok. neviete mi poradit, co by bolo ( najma v mojom veku ) najlepsie riesenie? slova proteza sa trosku desim...

Agnes998

Potom existuju aj zubne fazety, zubar musi urcit ci by to bolo vhodne aj pre teba, zub ostane len sa na neho nalepi tato fazeta, cize vyzera krajsie. Tu sa mozes pozriet ako sa daju upravovat zuby fazetami: revue.idnes.cz

Agnes998

Mala som byvaleho, on ma skoro vsetky zuby umele, horne vsetky a dolne mozno 4 svoje, zbytok umele. Vyzeralo to uplne prirodzene, keby mi to sam nepovedal, nikdy by som na to nedosla. Nemal protezu co sa dava vecer do pohara, on to tam mal nejak nalepene. Neviem presne co je to za metoda ale zrejme je to hodne drahe. Ale je to pohodlne, pytala som sa ho, ci sa mu s tym nehryze ci neprezuva horsie jak s vlastnymi zubami a on ze ne. On mal tiez problem ze sa mu velmi kazili zuby a tie umele si dal spravit ked nemal ani 30. Neviem ti povedat kolko to stoji to som sa ho nepytala, len viem, ze to bolo drahe. Ale podla mna az tak drahe ako implantaty to nebude. Zisti si u nejakeho dobreho sukromneho zubara.

xsabrinax

no co som pozerala ceny zubnych implantatov jeden vyjde okolo 400 eur a ja by som potrebovala minimalne predne zuby vsetky vymenit to znamena mozno 10 zubov..az v takej dobrej rodine som sa nenarodila :)