Váš názor na fejk kabelky drahých značiek

Príspevok v téme: Váš názor na fejk kabelky drahých značiek
zuska-bluzka

Ahojte, chcem sa opýtať aký je Váš názor na fejky (nie len kabelky ale celkovo) drahých značiek? sama nosím originálne a je pre mňa tak nejak nepochopiteľné kupovať si fejky aby sa slečny nimi prezentovali aj keď na originál nemajú. no na druhej strane je ich vídať v uliciach toľko, že sa zrejme musia niekomu páčiť. čo vy na ne?

Prezyvka55

0vecka to bude tym ze super som :D akoze mi chces povedat ze nemas dat na drevo 16k e? To vsetko minas co zarobis?

0vecka

2 Prezyvka55 ja som o nemecku nic nehovoril ja som len hovoril ze jednoducho na nejaku "high end" kabelku nemas. Nemam na nu ani ja a pravdepodobne ani nikto z tohto fora...

To len tak lebo si sa tu ohanal ze taka znackova je podla teba sracka atd... a nechce sa mi to uz rozmazavat...

Kazdy jeden tvoj prispevok je nejaka informacia a potom to podfarbis tym aky si super...

Prezyvka55

0vecka vidis nevies co tam bolo nerozumies sa do toho ale hlavne ze sa do toho miesas.
Inak to vobec neodporuje tvrdeniu ze tolko na sr zarabat mozem :D jednoduchou matematikou sa to zistit z toho papiera dalo aj da, co to ma spolocne s nemeckom? vari to bol papier z nemecka? nebol patril slovenku a tyka sa slovenska.

btw tu temu najst mozes mne sa to nepodarilo.

Prezyvka55

keby si radsej cital veci pozornejsie miesto vypisovania somarin,
nikdy som sem vyplatnu pasku nedaval, dal som sem vypis zo zdravotnej poistovne do temy ze kolko ludia platia na zdravotku do sr. z toho logicky vyplyva aky mam prijem na SR logicky sa to vztahuje na uzemie SR. v DE mam dalsi prijem a dalsiu zdravotku atd, mam ti postnut aj to? :D

Ale inak ocenujem tvoje schopnosti zistit prijem v DE z tlaciva pre SR zdravotnu poistovnu co sa vztahuje na uzemie SR :D to snad malokto dokaze.

Nejde o to ci na to clovek ma alebo nema ale ci to je potrebne alebo nepotrebne ja vravim ze je to nepotrebne a ci na to mam o to sa ty neboj :)

0vecka

2 Prezyvka55 nikde som svoj plat nezverejnoval a neviem preco si myslis ze by som an sk nemal 1600??? netusim kolko by som mal ale 1600?zalezi co by som robil. Napr teraz by som mozno mohol nosit pracu z DE na SK s tym ze by som par krat do tyzdna cestoval do DE. tam by som mohol mat nieco cez 2k typujem mozno nie ale pri CAD je tisicka fakt ze taky zaklad v BA takze neviem preco by neocenili niekoho ako som aj na viac?...Minuly rok ma na to moj byvaly sef nahovaral ale o peniazoch sme sa nebavili...

Co tu vydavam za fakty? ty si to tu sam napisal este si sem postoval aj vyplatnu pasku alebo nejake ine tlacivo kde bolo 1600...

a potom sa tu tvaris ze znackove kabelku su sracky a ze ty by si si dal rovno spravit namieru u nejakeho dizajnera pritom na to jednoducho nemas... fakt mas reci ako keby si mal 16k :)

phoe

Vy ste tu akí trapni, sa hráte na milionárov :D normalny zámožný človek si nepotrebuje kupovať luxusné veci aby zaujal plebs...peniaze investuje užitočne a nie na handry

Prezyvka55

0vecka tiez trapas, ty by si na slovensku ani tolko nedostal, vzdy lepsie mat niekolko prijmov nie je to hanba.

Laara nebud smiesna radsej ver faktom ako inym ludom

inak zaujimave ze 0vecka akoze vyda nieco za fakt a zacne sirit desinformacie bez toho aby vedel full story neni mu to trapne ?
pritom ti co komentuju nemaju ani tolko a on tiez sam traposi za par eur v zahranici.