Krémy v lekárňach

fanyna

actafool prosim ta kde kupujes tie oleje? znamena to ze ziadnu kozmetiku nepouzivas? aj bioderma je teda skodliva?

fanyna

actafool dakujem!!! dobry clanok!
xxy - toto forum tu na to je, ze si ludia navzajom radia. ked nevies poradit, nechaj priestor ochotnejsim. dakujem.

actafool1

ja pouzivam na plet ako krem uz len kokosovy olej, alebo potom levandulovy, konopny, sipkovy...vsetko za studena lisovane bio, tea tree, ked mam nejaku zapalenu vyrazku. Pekne a rychlo vysusi a zahoji (opar na perach tiez). Plet sa mi vyrazne zlepsila.. dovtedy som vyskusala vsetko mozne, od lacnejsich az po drahe kremy z lekarne.
Odporucam ti tento clanok:
omladnut.sk

fanyna

tak mne nie je vobec trapne, ked som za nevedomu, rada sa necham poucit. neviem co je LSL a ani co je SLS. ak mi to niekto z vas vysvetli, budem velmi povdacna.
a hlavne, napiste mi prosim ktora kozmetika je to ta bio prirodna super neskodliva, ktoru si mozem s kludnym svedomim na seba kydat...
dakujem!

actafool1

ja nic nemanifestujem :D ani som sa verejne nestrapnila :D. Mna zas bavia ludia, co ked niekoho opravia tak si misla, ze su Bohovia :). Vyjadrila som svoj nazor na Odpovedam.