Jem vela a nezdravo - chudnem!

Príspevok v téme: Jem vela a nezdravo - chudnem!
Domiii1

Ahojte. Cely zivot som sa trapila s tym co jem. Snazila som sa obmedzovat v jedle, alebo som jedla normalne a vacsinou som priberala alebo vaha sa nehla.
Poslednu dobu, asi 2-3 mesiace jem vela, neprevadielne a nezdravo. Najprv som schudla zo stresov asi 4 kila. A poslednu dobu jedavam nepravidelne, ani neranajkujem, v skole si dam majonezovy toast, alebo kolac, alebo kavu s vela cukrom. Kazdy jeden den uz dva mesiace jem pirohy brindzove ... vela, vecer, s maslom, smotanou, polotovar. Niekolko krat tyzdenne jem bagetu s majonezou, fakt nezdravu. Casto jedavam aj v noci, cokolady, pirohy, pecivo s volskym okom atd....

Ja to nechapem. Teraz su sviatky, postavila som sa prave na vahu. Vipila som asi pol litra kavy pred 3 hodinami, pijem nejaky sladky napoj, jedla som dnes kopu zemiakoveho salatu, poobede som mala neajku kavu, horucu cokoladu a hlavne sladke trubicky, fakt z asi 15. Jem uplne vela. Ani troska sa nehybem.

Co to je? Je to normalne? Bolieva ma casto brucho ale gastroskopiu mi robili cca pred 3 mesiacmi a nic nenasli take. Krv mi brali tiez len nedavno a vsetko uplne v pohode.
Uplne som schudla. Nebola som nikdy tucna, ale prepadli sa mi trocha lica, schudli mi ruky, brucho, a hlavne stehna uplne.... Mam 19, myslite ze sa vyvyjam nejak tak ze TOTO bude moja dospela postava?

Co to moze byt?

Dakujem

ebi777

káva, sladkosti, nezdravé jedlá = zničenie prirodzeného vnútorného prostredia = rozmonoženie kandidy a kvôli tomu možné chudnutie

me and me

ale co si, pasomnicu by ti babka isto zistila uz zo zakladneho krvneho obrazu a aj clanky by si mala vo wc. este to moze byt aj histaminova intolerancia, na tu testy robi len imunoalegolog a spytaj sa babky, ci to zvazila a testovala. a moze to byt aj len nejaka docasna funkcna porucha zo stresu co prejde. mozno probiotika vyskusaj

Domiii11

Nie nemam. Babka je doktorka, ta robi testy od hora po spodok. Celiakia, alergia, vsetko v poriadku.
V poslednej dobe mavam len strasne bolesti hlavy ale to asi zo stresu neviem.. ale to s jedlom asi nesuvisi.

Napadla ma pasomnica, ale ja nejem vlastne ani maso, a prinajhorsom kuracie prsia a urcite nie surove, lebo na to som extremne hakliva. Maso nemam rada a ked ho uz jem, musi byt ciste, dobre uvarene atd ...

me and me

no, mozno mas alergiu na mlieko, z tej sa chudne. tiez som jedla piate cez deviate, a zrazu zacala chudnut, bolesti brucha (ale nie nejake vazne traviace problemy), zaludka. na gastroskopii vsetko v poriadku, na krvi tiez, ale az testy na potravinove alergie ukazali (a tie sa nerobia bezne, musis o ne poziadat). a nemysli si, ze nemozes mat. ja som sa tiez nazdavala, ze nemozem byt alergicka na mlieko, lebo ma z neho neposielalo na wc, ale dozvedela som sa, ze to je skor pri laktozovej intolerancii a tou netrpim, ale alergia na mlieko je horsia, to treba vylucit komplet vsetko okolo mlieka, syry, maslo, tvaroh, cokoladu, vsetko co som lubila a jedla vo velkom, co uz. a este to moze byt aj celiakia, ale ta sa testuje pri gastroskopii, takze tu by ti uz zistili

ebi777

takto si zničíš len prirodzené vnútorné prostredie v tráviacom trakte,,, škodíš tak svôjmu telu
určite aj stolicu máš často, preto nepriberáš