Štart do nového dňa

Príspevok v téme: Štart do nového dňa
lilliana

Aké potraviny sú vhodné na raňajky s prihliadnutím na to , aby som nebola po nich ospalá ale plná energie?
Čo si dať kedˇma aj potom prepadne hlad? Cukor som už zo stravy dávnejšie vylúčila cítila som potom otrasne.Radšej prírodný v ovocí.
Postupne sa snažím vylučiť aj jedlá z bielej múky´= ako cukor. Viem, že doteraz som sa stravovala nie najzdravšie. S prihliadnutím na to sa snažím prejsť na zdravu stravu postupne. A prečo zdravú?
Nechcem dopadnúť ako ti ľudia v OKINAWE
Som si vedomá toho, že človek sa zo dňa na deň nemôže stať vegetarianom, ak bol doteraz ALL ŽRAVEC I dem na to postupne. Tak poraďte

lilliana

Takmáš na to celé leto.
Až budem môcť poradiť tak rada:)
Nechaj si to všetko rozležať v hlave.
Dobré nápady zapisuj a vyselektuj tie naj:)

igris

ze ja mam byt ta co to vymysli a ma to byt spravne, ze to bude musiet fungovat, lebo inak bude veeelky problem....., ale vybavila som si, ze este si mozem uzit leto , nadychat sa a potom hor sa do toho :)

igris

sorry, je to mimo temu ,
ked som sa prvykrat po materskej vratila velmi som sa tesila do prace, teraz mam z toho panicky strach a mam pocit ze som vsetko zabudla

igris

si mi pripomenula :), sedime si tak rodicia v pieskovisku a vsetci poctivo robime kolaciky, ked si za chvilu vsimneme ze deti nam uz odbehli....

lilliana

Igriska, to máme vietor všetci:)
Keď tu čítam o tom ihrisku - detskom:)
Pri čítaní príspevkov, mi to fakt pripadalo ako na super pieskovisku dospelých avšak s detskou dušou v nútri, ktorá v nás od detstva drieme:)
Rozprávky a úlety potrebuju hlavne dospelí...

igris

lillianka neublizila ;), len sa zacinam vracat z destskeho pieskoviska do realneho sveta a akosi mam z toho "vietor"

lilliana

Ahojte:)
Alternatíva ten tip na čerešne nemá chybu. Tak sa ich napapámm len aby boli, keď slniečko tak málo hreje:)
Každopádne dobrý pozitívny tip.

Igriska, Ahoj moja:)
Ty tuláčka , už som si myslele, že som ti nechtiac ublížila. Holuby ešte otravujú:)))

No, teba si Pišta nechaám na koniec, ako čerešničku, neboj sa nezjem ťa:))) Kto by nám tu potom duše hladil, kalíšky plnil?:)

Tí trilkovači potvorky hneď zrána vyspevujú. A jak si odpovedajú...
Zaujímavé , ich nezaujíma, či prší či je pekne, či som nezabudla zavrieť okno, aby nebudili Spievajú a hotovo!Zrejme preto si im to ráno povolil:))) Dobrovolne na silu:)))
Som rada, že som vás tu našla takto pokope:) SOm rada že ste:)))