Liek na rakovinu!?

ni-ka

vitavi,to je dobra blbost...a ked maju rakovinu malicke deti???pochybujem ze by predtym mali este cysty a zakaly a bradavice a kamene :-)))

vitavi

Choroba, zvlášť ťažká pokročilá degeneratívna, akou je rakovina, neprichádza náhle. Vždy existujú varovné príznaky dlho vopred, ktoré ľudia potláčajú chemikáliami, zákrokmi alebo ich ignorujú.
Neviem aký druh rakoviny mal tvoj manžel, každá rakovina je iná a má iné základné príčiny, ale postup choroby má viac štádií :
Najskôr niktoré z týchto: nevysvetliteľná únava a nepokoj, teploty, nádcha, kašeľ, vyrážky, výtoky, hnev, bolesti, opary, zahlienenie, ...

V pokročilejšom štádiu to býva usadzovanie a kalcifikácie prebytkov a toxínov - cysty, kamene, bradavice, škvrny a pod.
V ďalšom štádiu zmeny na orgánoch a kostiach, artrózy, krčové žily, zákaly, slepota, mŕtvica, srdcové a obehové problémy,...
Ak sa človek po týchto a podobných problémoch nezamyslel nad zmenou životného štýlu a naďalej prijíma veľa živočíšnych produktov, cukru, ovocia, mlieka a mliečnych výrobkov, chemických aditív a povzbudzujúcich látok, liekov, elektromagnetického žiarenia a všetkého, čo mu problémy spôsobilo, bude proces pokračovať do ďalšieho štádia. Zhubného.

NADEJKA

A v com je ta podstata? my sme si tiez mysleli,ze nas sa to netyka,stravovali sme sa zdravo,manzel sportoval nepije,nefajci ,stastni v manzelstve,a predsa udrela....Presvedceni sme ,ze to sposobila vakcina,ale nevieme to dokazat a energiu miname len na boj s touto pliagou.Spoznali sme mnozstvo ludi a zhodli sme sa , ze rakovina si nevybera ....a nikto nevie kedy pride na rad prave on.Poznam ludi ,ktory sa dali na hladovku a snazili sa liecit radami liecitelov,neodsudzujem aj my sme hladali vsetky mozne sposoby ako pomoct ale ti ,co drzali hladovku vycerpali organizmus tak,ze ostali nevladni a telo malo co robit aby si poradilo potom s chemoterapiou.Nechcem povedat,ze chemoterapia je dobro a alternativna liecba zlo nic a nikoho neodsudzujem ale su urcite ochorenia ked nepomoze nic tak ako chemoterpia.Boli sme vychudnuti na kost a kozu a az po chemoterapiach sa zacalo telo spamatavat aj oblicky aj srdce a manzel uz pribral 10 kg a citi sa monentalne vyborne aj ked ....ame priatelov,ktori mali stastie a su vylieceni a ziju si zivotom akym predtym... myslim si,ze vsetko je individualne ....

vitavi

Nadejka, to je moc pekné, čo si napísala.
Tu ide ale o to, že k tomuto vôbec nemuselo dôjsť. Keby ľudia vedeli, aká je podstata rakoviny, nemuselo by tu byť slzavé údolie a húkajúce záchranky a a a ...

NADEJKA

Neda mi nenapisat ,tie utoky na llek su to rany do mojho srdca.Je to clovek,ktory robi svoju pracu ozaj na urovni a hlavne srdcom.Nebyt jej uz tu manzel nie je.Aj ked nemame vyhraty boj ani nikdy nebudeme mat,ale ten zivot sa nam otocil o 180 stupnov k lepsiemu.Ked Vam najblizsi zomiera pred ocami a nedavaju mu nadej a prave jej liecbou odbornym rozhodnutim a vzdy spravnym dokazala aj nemozne.Nedokaze ani ona robit zazraky este k tomu je aj velmi pokorny clovek,ktory je stastny ked sa pacientovi dari lepsie.Ked sa spoji rodina a choreho podporuje zlepsuje sa psychika, z nej imunita a to tiez speje k zlepseniu stavu pacienta a my bojujeme a aj budeme do poslednych sil a pomaha nam aj ten jej pokoj a jej krasny usmev.... a sme jej nesmierne vdacni....za vsetko co pre nas vsetkych pacientov robi...

RNG

A myslim si, ze z tejto temy uz vypochodujem, uviedol som tu uz akurat dostatoki a kto tvrdohlavo nastoji na tom, ze to nie je pravda, s tym sam hadat tu predsa nebudem. Dufam, ze ked taku dostanu rakovinu, budu dokladne osetreni klasickou onkologiou s najmodernejsimi a najdrahsimi nastrojami.
Ja sa definitivne budem liecit alternativou, mam na to uz dostatok vedomosti aj nastrojov, pripravene na ten pripad v zasobe.
A realne je, ze na 25% najmenej tu rakovinu dostanem, a to sa tyka aj inych clenov mojej rodiny, kedze robime v priemysle, kde je rozne zamorenie , najma organokovovymi zluceninami samozrejme, takze ta sanca je tam este vyssia, nez priemer.
Ale ja sa odmorujem uz preventivne a beriem protirakovinne uz teraz, takze dufam, ze k tomu vobec nedojde.
Ale vy mozete vyckavat pasivne a davat sa vysetrovat az kym 1/4 z vas nediagnozuju rakoviny a znacna cast aj napriek "najmodernejsej" lekarskej vede tomu nakoniec po velkom utrpeni sposobenou najma chemoterapiou podlahne.
Bye Bye v tejto teme odomna.

llek

To, ze tu ti vylieceni nepisu hovori o niecom celkom inom. Ale kazdy ma pravo si to vysvetlovat po svojom. Ja sa s tebou ani s nikym neskriepim, ja len veci vidim inak, mam iny nazor a skusenosti.

RNG

llek, to je len dokaz toho, ze ziadni lekari sa na Slovensku neodvazia liecit alternativne, zo strachu pred prenasledovanim alebo z nevedomosti.
Lebo vyliecenych ludi alternativou v spomenutych mexickych nemocniciach riadne vystudovanymi lekarmi, co sa dali nakoniec na alternativu, lebo maju s nou lepsie vysledky, je desiatky tisicov a to aj takych pripadov, co boli prehlaseni klasickymi onkologmi za nevyliecitelnych.
A to mi nijak neodskriepis, nech hovoris cokolvek.