Dostala som krámy a bojím sa v škole, že pretečem

LadyOpium

skus si na zachode kazdu prestavku kontorlovat vlozku/tampon a pre istotu si nos novu vlozku/tampon na vymenenie...

Zuzka124

Aj ja mám taký problém,vždy ked vstanem po vyučovcej hodine tak cítim ako zo mna naraz vytieklo strašne veľa,je to veľmi nepríjemné.Ale je to normálne.A prvé dva dni ked som v škole nosim naraz dve vložky mam tak istotu,že nepretečiem a nie je to také strašné.

ewelin2828

cez kazdu prestavku alebo aspon kazdu druhu hned utekaj na wc, normalne chod cikat a vytecie z teba vela krvi priamo do wecka a nie na vlozku..od kedy to takto robim...nepretiekla som...klop klop klop :)

Lulu2011

no moja, neviem co na toto ti mam povedat, mne sa to stalo minule v praci, ono, ked sa to tam nazbiera niekedy nepomoze nic, len castejsie skus chodit na wc aj kazdu hodinu, nech to skontrolujes a vlozky s extra savostou nie silikonove povrchy

MultiLevel

Sima, samozrejme, ze je to v pohode...Nemas sa coho bat, deje sa to kazdej jednej z nas, ze ked sa postavime, tak mame pocit ako ty. Vlozky si vyberaj podla intenzity krvacania. Na kazdom balicku mas napisane, na ake krvacanie je vlozka urcena..