Žalúdok - nevolňosť

Príspevok v téme: Žalúdok - nevolňosť
Zaludok

Zdravim vas,

prosim vas chcel by som sa poradit.Mojej priatelke je vzdy na vracanie ked nieco zje, ci uz obed,ranajky veceru alebo hoc co.Vzdy jej pride zle na vracanie.

Zo sladkosti jej zle nikdy nie je.No zo stravy ako rozok,chlieb,polievka alebo ina potrava jej sposobuje nevolnost.

Nevedeli by ste mi poradit ? Chodila k lekarovi na gastrologiu ale tam jej davali len tabletky na zaludocne kyselni a nic viac :(

Neviete mi poradit ?

Dakujem

RNG

Travenie je vec dostatku kyselin enzymov mikrovlaknin a spravneho probiotickeho osadenia criev.
Coho mas malo musis doplnit.
Kvasenie a hnitie v zaludku moze nastat len pri NEDOSTATKU kyselin tak isto aj pala
A to zialbohu lekari adresuju este viac znizenim kyselin, co vyriesi sice pocit paly, lebo nema co palit, ale znici travenie a tym aj absorbciu potrebnych zivin a vedie postupne k stovkam roznych zdravotnych problemov. Je to vlastne vyrabanie chorych ludi....
Prakticky ziadne bezne potraviny nepodporuju vyrobu zaludocnych kyselin, okrem niektorych horkych latok, znamych ako digestiva.
Pala je z NEDOSTATKU kyselin, alebo ked si kyseliny prilis rozriedis a das do zaludka tazko stravitelne bielkovinne jedla, ktore tam sedia ako tehla dlho a kazia sa a na vrch toho pridas nejake sladke veci, co okamzite zacnu kvasit a vyvijat plyny, ktore nasilne otvoria uzaver medzi zaludkom a pazerakom a jedlo a kvasne peny sa nahrnu do proti kyselinam nechraneneho pazeraka a doslova ho natravia=pala

pippi5

Mala som toto isté, zistili mi gastroskopiou vred...
Dali mi tabletky, ktoré som ale veľmi nebrala, skôr som začala jesť menšie porcie, precízne som ich žuvala, jedla som častejšie a prestala som piť kávu a jesť potraviny ktoré podporujú tvorbu žalúdočných kyselín. Skvelé je vygoogliť si zoznam potravín, ktoré sú dobré pri liečbe ochorení žalúdka. A ubrať stres. Ten tiež veľa robí... nech oddychuje... ja som nechala školu kvôli tomu :(
Teraz je to rok, vred mám vyliečený, je síce pravda že žalúdok mám ešte citlivejší na ťažké jedlá, no je to oveľa lepšie.

redka

treba zistit, ci ma kyseliny vela alebo malo... ono sa obe veci castokrat zamienaju... ked jej ma malo a este jej daju nejake antacidum tak jej ta potrava bude stat v zaludku a kvasit...