Fimoza, diprosone alebo iný liek iné riešenie

Príspevok v téme: Fimoza, diprosone alebo iný liek iné riešenie
mmms

Dobrý den, mám problém s "fimozou" ciže mam zuženou predkožku som skoro dospelý a dosť ma to obmedzuje a čím skor to musím vyriešiť. našiel som dokonalé riešenie s 95% uspešnostou a bez rizika ide o masť DIPROSONE www.adcc.sk je tu ale problem že je na predpis, no ja sa hambim isť za lekarom čoilen s maličnostou nieto s takouto vecou, nikdy stým ku lekarovy nepojdem je jediná možnosť zohnať to hociako alebo niečo iné čo je podobné a dostupne. Vedel by niekto o nejakom riešení nejaké tabletky asi nie no tento krém fakt pomaha a ani neviem prečo je to na predpis, alebo íný pripravok, hocičo. Najidealnejšie by bolo ak by mi to niekto zohnal a poslal poštou ku mne vydzvihol by som si to a zaplatil by som za to + doplatok ako bonus nejakých 10eur. nikto by nič nezistil a ja by som mal po največšom probléme v mojom živote. alebo sa to da kupiť cez internet bez predpisu ak oniečom niekto vie budem veľmi rád ak pomože

Andrej3

Dobry den , viem je tu toho uz popisane ja som taky co stale nieco skusa , na zuzenu predkozku som uz vsetko vyskusal trochu sa mi to zlepsilo ale stale to neni ono . Chcel by som poprosit ak by niekto vedel kde sa daju kupit pean klieste , niekde som to videl na zahranicnych strankach ale zabudol som . na nasich su bud zenske pean alebo ostre. dakujem .Ak niekto prosim napiste mi na andrej3@atlas.sk

dede123

Neviem, či mám fimozu ale v kľudnom stave predkožku pretiahnem cez žaluď a v stoporenom stave tak do 1/2 až 3/4. Ďalej to nejde a potom to bolí. Neviem či mám ísť s tým k doktorovi alebo postačí "cvičenie"? Ďakujem za radu.

timo25

Ahoj Mmms,
mam 25 rokov a 4 roky som sa psychicky pripravoval aby som postupil obriezku.Dnes viem ze to bola blbost(4R preto, lebo v lete je hlupost ist robit nieco take a v zime som sa vzdy na nieco vyhovoril) Ked som mal okolo 20 mal som rovnaky nazor ako ty. No teraz lutujem ze som tak dlho odkladal. Cim skor to urobis tym lepsie. Okrem hygieny, sexualneho zivota ti hrozia aj ine veci. Urcite chod s tym k urologovi. Je to normalna vec. Nikto sa ti nebude smiat, nemas sa preco hambit je to normalna vec a ma to vela ch. Oni to vyriesia velmi rychlo.(Ja som prave bol sklamany ze vsetci mali pristup ako keby som bol nejaky tovar) Som momentalne 16 den po obriezke a som presvedceny ze ked sa vsetko zahoji bude to o.k.Pred operaciou som mal taky isty problem ako ty ani v kludnom stave som nemohol pretiahnut predkozku. Ked som si dal sprchu tak ano takze s hygienou som nemal ziaden problem.
No je pravda ze tuto mast si chcem kupit lebo momentalne som natom tak, ze ak pretiahnem predkozku tak mi nejde spat takze potrebuje koza trosku pomoct. :)

mamas

neviem, ci ti to pomoze, mam sice len rocneho syna, ale diagnostikovali mu fimozu bez moznosti pretiahnutia, takze urolog povedal, ze v dvoch rokoch musi ist na obriezku..tak som teraz o tom vela citala a ideme vyskusat bylinu slez nebadany /kvet/, z ktoreho sa robia sedacie kupele v tvojom pripade len mocit v nejakej nadobe...Myslim, ze tebe bude stacit macerat z 1litra vody..postup: do studenej vody daj vyluhovat cez noc dve kavove lyzicky kvetu, na druhy den prihrej a treba sa v tom mocit nejakych 15-20 minut..vela zien pise, ze to ich detom pomohlo, tak vyskusaj...inak niektore po kupeli pouzivali este na premastenie slezovy krem z justu, ten stoji okolo 17€...tak vela stastia, my ideme od zajtra nato..

Mmms

sdknasdka ak takeho poznas daj mi naneho aspon mail kontakt a ja som ochotny dat aj viac lebo som stoho zufaly a riesim to uz dva roky bez zmeny...

Mmms

Ono by to slo a nebol by problem to pretiahnut ide oto ze je to trocha bolestive a co je horšie ak to spravim na silu tak sa vytvorí prasklina a to tam ostane ako jazva... Cital som o tom a ludom to pomohlo v takom stave ako to mam ja... K lekarovy ma nedotiahne nikto...

sdknasdka

uprimne poznam cloveka, co robi podpultovy predaj liekov, DIPROSONE stoji 3.27e, nikto pre 14e nebude riskovat, navyse je to silny kortikoid, chod doktorovi

mate59

je to silná fimóza,myslím,že ti masť nepomôže,pretože v stoporenom stave nemáš šancu predkožku pretiahnuť.
Neviem, ako chceš riešiť hygienu.Neviem, prečo sa bojíš lekára,ale asi by ti pomohla obriezka.

Mmms

Tak ani v pokojnom stave neide pretiahnut cez zalud no stacilo by asi 5mm vecsi obvod predkozky a islo by to cize to nieje az take zle