Muz je posadnuty mackami

Príspevok v téme: Muz je posadnuty mackami
Pfandy

Prosim vas o pomoc.Moj manzel ma rad zvierata a hlavne macky. V detstve mal doma zakazane chovat akekolvek zviera ,okrem rybiciek, tak teraz mu preskakuje. Kupil kocura, nie je kastrovany zatial a znackuje nam kade tade po byte, strasne to smrdi. Nechcem to zviera doma, ale on ma macicky rad...Mam chut vyhodit z domu aj jeho. Pripada mi to neciste, po byte mam same vonavky rozvesane, lebo aj zo zachodika to citit ten jeho moc, hoci zachodik casto cistime, su to feromony. Mam toho dost uz som kvoli kocurovi vyhodila taburetku, aj koberec a nemienim povyhadzovat vsetok nabytok. Dala som ultimatum, bud kocur, alebo ja, resp. on pojde aj s kocurom.

Ocar

Ty by si mala byť posadnutá chovom a šľachtením myší. To by ste dali:-) By ste sa hádali, že: zase mi ten tvoj sprostý kocúr zožral jednu myš! A on by ti povedal: nie, ona umrela prirodzenou smrťou, chytila zápal priedušiek!:-)

Keita

1. Tema je uz stara niekolko rokov, pochybujem, ze autorka si to precita. 2. Ked si predstavim obstaty byt po macke, je mi na vracanie. Nechapem na co vobec chovaju ludia zvierata v bytoch. Chuda zviera potrebuje vybeh a dvor. Potom psy zavijaju po balkonoch a macky stia v bytoch, nicia nabytok. Chore.

Dasenka20051991

Ja by som ti navrhovala, ked ta tak čítam aby si navštivila psychiatra a on ti pomôže dostať sa z tej nenávisti voči krásnym milujúcim tvorom ako mačičky sú. Peace .) Mať takú ženu ako ty bola by som rada keby si ma vyhodila z bytu....urob to bude štastnejší a nájde si niekoho dobrosrdečnejšieho ako je on, komu nezáleží len na sebe a na hmotnom majetku ...

AlisonWolf

Nemáš vzťah k zvieraťu, preto ti na ňom všetko vadí a očividne si sa nesnažila to ani zmeniť. Kastrácia pomôže a keď naučíte kocúra aby nečúral všade, tak to robiť nebude.

karolinka122

ja neviem, aku radu ziada od nas zakladatelka temy, ved dala muzovi ultimatum, akoze ju mame podporovat v jej rozhodnuti? Ja my som takeho muza brala s tymi kockami, moj ich nema rad a ja s dcerou by sme nedbali mat chovnu stanicu:D

0vecka

2 ssssss jj takze chlap si kupil kocura lebo xce chovnu stanicu a ty si myslis ze ho da vykastrovat a bude pokoj :) a ja som podla teba hlupak...akoze sorry ale ty vobec nerozmyslas

ssssss

tolko hlupych komentarov od ludi napr. typu ovca......nechapem tuto pani, vsetci jej radia kastraciu, ktora by pomohla, ale ona si stale hlada dalsie a dalsie dôvody preco to nepomoze (sama hovori "ani kastrovanie niekedy nepomoze.")ani to neskusila a uz vie... po precitani celej diskusie mam pocit ze ten chudak kocur je v tom uplne nevinne, pani je skor frustrovana vztahom s muzom a nejak neverim ze jej jediny problem je ten kocur.je to asi len zasterska nejakeho hlbsieho problemu.

sisa72

mne osobne macky velmi smrdia a priznam sa neznašam ich..asi aj moja dcerka to zdedila, lebo jej dokonca zistili alergiu na macky..ja by som trvala na vykastrovani aj ked manžel nechce..ak nie tak dat preč..musi rešpektovat aj teba