Môjmu priateľovi sa pácia väčsie prsia no ja ich mam male

Príspevok v téme: Môjmu priateľovi sa pácia väčsie prsia no ja ich mam male
vale456

Ahojte,

Mam komplexy z mojich pŕs o to horsie je fakt ze priatel miluje velke prsia a ja mu ich dat nemozem :( povedal ze plastika v ziadnom pripade ze umele nechce a ja nwm ako co mam robit aby boli vacsie :( mam 2B dokonca za rok sa mi ani neviem ako zvacsili len jemu to nestaci :( jedine kedy je v uzase ked mam menzes lebo mam o cislo vacsie inak miluje moju stihlu postavu moj zadok len tie prsia :( co mam robit? Je mozne aby mi este v 24 rokoch narastli? :( on potom si pozera fotky s modelkami ktore maju velke prsia

MultiLevel

Vale, absolutne to neries! Preco? Pretoze ta predsa videl pred tym, nez sa s tebou dal dokopy a keby ta vyslovene nechcel kvoli mensim prsiam, tak s tebou nepojde do vztahu , nie? :) Alebo kym ta videl nahu, nosila si o 4 cisla vacsie podprdy s vypchavkou? Isto nie...
Cize, tvoj priatel videl, do coho ide a teda si ho ocarila natolko niecim inym (vyzarovanim, spravanim, sposobom komunikacie, atd atd), ze sa do teba zamiloval :) Navyse, ak ti hovori, ze ta lubi taku aka si, tak preco uvazujes nad tym, ako on chce velke prsia? Pacia sa mu a keby chcel taku priatelku, tak si taku najde a na teba sa vykasle :) Chapes? :)
Je to vsetko len a len o tvojej hlave, o tom, co si si tam zafixovala a kym sa toho nezbavis, bohuzial nebudes stastna.
Pozri, je ine, ak ta chlap kvoli tomu ponizuje, depta ta, zranuje, hovori ti o zenach naokolo, ake maju uzasne prsia, vsemozne ti dava najavo, ako sa mu tie tvoje nepacia a podobne. Ale cosi ine je, ak len zopar raz poznamenal, ze velke prsia sa mu pacia a viac to neriesi.
Pre mna by bolo prvorade ako sa ku mne partner sprava, ci ma nezranuje a podobne....

vale456

Ked mam menzes vidim na nom ako odrazu ziari je tvar od stastia.. Ked nemam menzes a moje prsia su mensie tak tu radost az tak nema.. Nikdy ma netlacil do nicoho. . Povedal ze sa mu pacia take ake su ale ked som videla tie modelky s velkym poprsim a to nemali umele prsia tak som ostala v pomykove ze preco si pozera modelky s velkym poprsim ze asi fakt hlada to co mu dat nemozem :/

kafe

vale, neni toto len v tvojej hlave? Že on chce väčšie prsia? V jednom príspevku píšeš "Nehovori mi ze su male neponizuje ma ani nic" a v druhom, že "jemu to nestačí". Ako to teda je?? Páčiť sa mu môže čokoľvek, je slobodný človek. Tvoja chyba je, že sa staviaš do otrockej pozície DAŤ MU VŠETKO, čo sa mu páči. A pritom on sám to od teba nechce a tvrdí, že sa mu "pacia take ake su". Vykonštruovala si si v hlave blbosti, ale za to nemôže tvoj chlap. To je tvoja hlúposť.

vale456

kungfusrac - ty si laskavo precitaj aj OSTATNE KOMENTY CO V NICH PISEM! Potom zacni pisat!!! Som pisala ze umele prsia NIKDY V ZIVOTE HNUSIA SA MI JA CHCEM BYT PRIRODZENA NIE KOPIA LEN CHCEM NAJST INE MOZNOSTI NA ZVACSENIE AKO CVICENIE MASAZE A STRAVA!

anjelik *

Vale, to, čo tvoj priateľ hľadá a vidí to práve vo veľkých ženských prsiach, mu ty skutočne nevieš dať. Ženské prsia ako také symbolizujú ženskosť a s ňou je priamo prepojený symbol ženy ako darkyne života. To, čo tvoj priateľ v sebe postráda, je práve toto. Život a jeho zmysel. S tým ty ale nič neurobíš, ani keby si mala obrovitánske prsia. Ak ho miluješ a skutočne, pochopíš to, že za to síce môže, ale nevie s tým nič urobiť. A je len a len na tebe, či to dokážeš akceptovať a dokážeš si sama seba vážiť a napĺňať svoj vlastný zmysel života a ten rozhodne nie je skrytý v tvojom tele a jeho proporciách. :o) Veci sa neriešia rozchodmi, ale zamyslením sa a hľadaním príčin, prečo je ten druhý taký, aký je. A čo to má dať mne, keď som sa s takou bytosťou stretla. Rozhodne ale nie utrpenie a trápenie a chcenie nemožného. :o)

kungfusrac

Nemanipulujte s nou! Zase ked si da spravit kozy, tak sem bude vypisovat, ze sa priatelovi nepacia umele kozy. Podla mna si skor tuto temu zalozila preto, ze si chces dat urobit silikon, lebo ho zavidis inym zenam a chces, aby si tu vsetky zacali utierat hubu o tvojho priatela.

vale456

Nie fakt na operaciu nikdy po prve mam strach z operacii a po druhe ja hladam ine vychodiska cvicenia masaze strava. . Chcem to aj pre seba kedze min roku som rapidne schudla kvoli zdrav problemom prsia mi trochu "ovysli" a zmensili sa teraz su take ake predtym ale ovysnute a to sa mi nepaci :/