Silikónové prsia - MUDr. Červeň

Príspevok v téme: Silikónové prsia - MUDr. Červeň
kordelia22

Ahojte.. viem, že je tu téma silikonove prsia, kde je milion prispevkov, no tam sa pise o vselijakych doktoroch, mna by zaujimal nazor dievcat, ktoré boli u doktora Červeňa. V piatok mam termin konzultacie, operacia neviem kedy bude .. mozno este tento rok, mozno buduci .. mne je to v podstate jedno, aspon si este nasetrim :) chcela by som vediet cely priebeh, kolko tyzdnov trva zotavenie, ako dlho nemozem pracovat, sportovat, ci to velmi boli a ci to nikto z vas neolutoval :) z coho pozostava predoperacne ? za akykolvek nazor ci prispevok vopred velmi pekne dakujem ..

repka

ja mam tiez 175/58 a mam u neho robene 450 ml, okruhle VP... su dost velke - 75E podprsenka..ale po vyse dvoch rokoch som s nimi tak vzita a zvyknuta na ne, ze sa mi aj male zdaju :D ..
..mna to bolelo neskutocne - a to nie som padavka - myslela som ze zomriem! minimalne dva tyzdne som sa nemohla pohnut - kazdy cm bolo doslova peklo! musela som spat po sediacky, lebo inac by som sa viac uz nepostavila :D... potom postupne sa to zlepsovalo - v podstate po 3 mesiacoch som uz aj plavala (s opatrnostou!)..
.. nikdy som neolutovala a isla by som aj napriek tej bolesti este raz - to prezijes a ten pocit z novych prs je super! ..

kordelia22

nellys: fajn pocit citat take komentare, strasne ma to povzbudzuje aj ukludnuje :))) ano asi je to individualne, komu ako sa zahoji, ako rychlo a ako to cele znasa.. ja sa pokladam za silnu babu tak snad budem v pohode :D .. no mozno aj mne navrhne kvoli mojej vyske takych 400 ml .. :) fakt to necham na neho .. a okruhly profil, vysoky, anatomy atd :D este sa v tom velmi nevyznam ale študujem si to :))) a to mi potom vsetko vysvetlia, hej ? ze dokedy nosit tú ich specialnu podprdu atd vsetko okolo toho ..

kordelia22

janika: ano, to som pocula, ze sa budu stahovat, tak zajtra mi to zrejme oznami aj sestricka :) no tak hej, clovek si povie uf je to vela, ale na postave to ukaze uplne inak :) hlavne, aby si bola spokojna, nie ? .. vsak zijeme raz a nebudeme zit s komplexmi :P juuuj tak to by bolo paradne, keby som ich mala uz v lete :) pripravovala som sa fakt max na ten december :D zajtra uz budem mudrejsia .. :) juj tesim sa velmi ..

Nellys

Kordelia22
Ja sa citim fantasticky;)) daval mi 515 okruhly, pod sval..rez mi robil pod prsnou ryhou..;)) vyska moja je 179 a vazim 69 kg...takze som sa velkosti trosku obavala, no vobec to nie je tak velke ako som si myslela;)) aj ked je pravda, ze som ich este nevidela nazivo, kedze si podprdu nemozem dat dole;))
Ja som nemala extra bolesti, len tlak, ktory sa da v pohode zniest;))) bala som sa, no zbytocne...;))

janika1531xx

kordelia

Tak v podstate ani nečakam moc veľke :-D na každej to inak vyzerá ..teraz mam ako svoje prirodzene..som štíhla dosť ale zas som vysoká 170cm ..teraz sa sťahuju do nových priestorov a zrejme už budu posuvať termíny takže do leta ich možno budeš mať :-)

kordelia22

janika: ja v Prešove študujem :P :)))

oo az take velke si chces dat ? ja ani neviem, ci by som take zvladla :D a aku mas postavu ? ja som rozmyslala, ze mne by stacilo tych 350 ml :D mne je to v podstate jedno, aj ked budu mensie, len aby som mala nejake :) takze ta bolest sa asi da vydrzat, ked by si sla do toho este raz :)) a vyzeraju prirodzene, vsak ? oo tak ty si to mala fajne potom, vela si necakala :) ja cakam na konzultacku od juna.. nie, este nemam termin opky.. zajtra mi povedia, tak som zvedava :)) a co na to okolie ? aj ked, v meste sa to "stratí".. na dedine budem témou :D

janika1531xx

kordelia

Ja som z Prešova :-) tak chcem väčšie momentálne mám 350ml a idem do 600ml..kedže tieto sa mi zdajú malé ale inak su fakt pekne ..aj som rozmýšľala či isť do väčšich alebo nie kedže ani neviem ako to bude vyzerať PO. aj stále rozmýšľam či nezrobím hlúposť ..ale stále ma to láka dať si väčšie tak neviem. Ja som bola na konzultácii v PP v oktobri kedže tam operoval a opku som mala mať tiež v oktobri ale ochorela som vtedy. Tak tu v BB sa im uvolnil termín tak idem ..a ty už maš aj termín operácie ?

kordelia22

janika: ja som z východu z jednej dedinky :D ( okres Trebišov ). Prečo ides zas ? nie si spokojna ? ci chces väcsie ?? a teraz vo februari uz mas termin opky ? a kolko si cakala od konzultacie ??

janika1531xx

kordelia

Odkial si prosím ťa :-) ja som tiež bola pred 2rokmi u dr červeňa a teraz idem zas do BB vo Februári.