Dať tomu druhú šancu?

Príspevok v téme: Dať tomu druhú šancu?
Katy B

Chcela by som sa spýtať, či je ešte nejaká možnosť, aby mi dal bývalý priateľ ešte šancu. Resp. ako by som to mala spraviť, či sa pokúsiť mu napísať mail alebo sa s ním rovno stetnúť. Boli sme spolu 2 roky,bolo nám super, všetko bolo ako má byť, ľúbili sme sa, predstavovali sme si našu spoločnú budúcnosť. On bol môj 3.vzťah a ja jeho prvý. Ale posledné mesiace vzťahu to prestalo klapať,boli sme každý deň spolu, obaja sme boli nervózni z toho druhého, akoby sme sa prestali rešpektovať,dostali sme ponorku..potom odišiel na mesiac a pol domov, čo som nieslatrochu ťažko. Navyše akoby ma prestal priťahovať, ale po duševnej stránke som cítila že sme spriaznené duše, veľmi sme si rozumeli.Ešte s nikým som si tak nerozumela. Bol zodpovedný, rozumný, mala som sa vždy čo učiť od neho.Ťahal ma vždy dopredu. Ale stratila som sa v tom celom a začala ho brať skôr ako kamaráta, akoby iskra úplne vyprchala.Nikdy sa mi to nestalo, nerozumela som tomu aj som mu to povedala. Tiež nevedel čo s tým. Keď sme niekde boli spolu, nebol so mnou na jednej strane, nedával mi najavo že k sebe patríme, nevenoval mi pozornosť. Ale nechcela som o neho prísť ale zároveň som mala predstavy že by mal vyskúšať niečo ešte iné. A že nie je fér byť vo vzťahu keď tam nefunguje príťažlivosť z mojej strany. A možno som si to len vsugerovala, neviem :( možno sa s tým niečo dalo robiť.Tak som sa s ním rozišla a chcela nechať na kamarátskej úrovni.On chcel kontakt úplne useknúť, ja som bez neho nevedela byť, bol pre mňa maximálna podpora, tak to ostalo neurčité. Že uvidíme ako sa to vyvinie. Videli sme sa tak raz za týždeň až dva a písavali sme občas spolu. Ako kamaráti. Neskôr som sa začala stretávať s jedným chalanom, s tým že som to potom nechala tak, lebo som zistila že si nerozumieme a že chcem späť svojo priateľa, s ktorým som si rozumela dokonale, aj napriek vyprchanej príťažlivosti. Potom sme sa chceli k sebe (s ex priateľom) znovu vrátiť avšak on chcel vedieť čo som s kým zatiaľ mala, že inak sa nepohneme ďalej. Viem, že kebyže mu poviem že som sa stretávala s iným, nič by už nehcel.Tak som ho nechcela raniť a nepovedala som mu nič až mi nakoniec stále vyčítal a vyčítal že mu klamem a vôbec sme sa ani jeden akoby nesnažili o navrátenie. Aj keď ja som mu povedala že ho lúbim on stále akoby čakal čo spravím JA.A nakoniec sme sa stretli náhodne na jednej akcii kde sem spolu normálne rozprávali ale akoby jeden od druhého čakal ako sa bude správať, a bolo to len kamarátske.Myslela som že obaja to tak berieme, že sa to tak vyvinulo bohužial.Nechala som to otvorené.A vtedy som spravila osudovú chybu, že som skončila s jeho známym. Ale od toho som nič nečakala, nerozmýšlala som , viem bola to chyba. Čiže po 4 mesiacoch naťahovania od rozchodu som tomu dala nechcenú bodku. Povedal že už ma nikdy nechce vidieť ale vyzeral skôr akoby som ho oslobodila, počas nášho posledného stretnutia (keď si prišiel po posledné veci)mu niekto celý čas písal a on sa usmieval do telefónu a ja som plakala a snažila sa mu vysvetliť ako som to celé brala. Samozrejme to celé ľutujem, nie som taký typ čo si potrebuje dokazovať niečo alebo podvádzať. Zvozil ma pod čiernu zem, že som ho ťahala za nos, a bodla som mu dýku do chrbta. Teraz sú to 2 týždne a akoby som to zrazu celé videla z iného uhla pohľadu. Viem kde sme spravili chybu a chcela by som to znovu skúsiť a napraviť. On mi nevenoval toľko pozornosti a ja som namiesto komunikácie utiekla a hľadala ju inde. Mala som zapracovať na tej stránke ktorá nám neklapala( aj keď neviem či sa to dá). Alebo sme mali počas tých 4 mesiacov niekam spolu vypadnúť. Ale ani jedného to nenapadlo. Aj keď on o mne momentálne dobrú mienku nemá, mne na ňom stále dosť záleží (aj ke%d on si myslí pravý opak) a zistila som že on je ten s kým chcem naozaj byť. Fakt ho asi milujem, možno by som si to bez tohto všetkého nikdy neuvedomila. Poraďte mi prosím, čo spraviť. Nechať to tak? Alebo sa ešte o niečo pokúsiť?Ďakujem moc

Hrac

Nezalezi ti na nom, ani ho nemilujes a to, ze chces s nim byt uz vobec nie. Takto sa nesprava clovek, ktory chce toho druheho. Len ti odisla hracka s ktorou ta to prestalo bavit ked si ju mala a teraz ju chces spat.

Druha sanca bola to, ze chcel od teba pocut pravdu. Ty si klamala a nakoniec skoncila s inym dalsim...

kral entov

prosim ta daj mu pokoj, takych bab ktore si velavazene zacnu uvedomovat aky je pre ne chalan dolezity az ked ho podvedu alebo vidia ze on je dostatocne silny zabudnut a najst si inu, takych je na svete dost, kludne si do dennicka napis ze ani po 3. krat to nevyslo

Prezyvka55

Keby som bol on tak ta uz nechcem ale mozes to vzdy skusit. Vela chlapov ma svoju hrdost alebo radsej povedzme ze tvrdohlavost tak to by si musela spravit v niecom riadnu obetu aby to pre neho bolo vyhodne a zobral ta spat.