Stale sama

Príspevok v téme: Stale sama
tatiankatana

Mam 28 rokov a moj problem je v tom, ze si neviem a nedokazem najst priatela. teda nemaju o mna zaujem. Uz od asi 16 rokov sa mi pravidelne stane, ze ked sa s niekym uz aj postupne zblizujem a zacina to ist do vztahu, po urcitej dobe cca mesiaci dvoch kasle na mna a po par dnoch na to sa dozvedam ako dal prednost inej, ktora mu je lepsia ako ja.(bud si inu najde po chvili alebo popri tom ako sa daval dokopy so mnou to hral aj na inu a rozhodol sa pre nu). Ja uz naozaj neviem co robim zle ci som naozaj taka odpudiva a o nicom , ze kazda zena je odomna lepsia a kazdy ma opusti este skorej ako so mnou zacne vztah. Uz som z toho zufalaa naozaj neviem co mam robit. Nechcem byt stale sama a velmi sa bojim, ze budem.

karci212

ja mam opacny problem,tiez nie som nejaky suknickar ale tiez ked zacnem riesit nejaku babu ,tak zakon schvalnosti ako na zavolanie mi zacne vypisovat byvala alebo co som riesil nejake baby predtym potom zacnem mat bordel v hlave nechcem ublizit citovo ziadnej nechapem to,potom vaham aby som neurobil hlupost nekorsie ma to bude mrziet.ako keby to presne vtedy sa musi skomplikovat..

hanka9

Musis dat "pichnut hned"

a uvidis

ze o "priatelov" nebudes mat nudzu :-o)

P.s- to len na margo temy "stale sama" :-o)

Ondrej_333

Prepáč, nesúhlasím s tými čo tvrdia, aby si čakala a ten pravý príde. Nepríde teraz, ani v 35 a ani v 45, pokiaľ sa nezmeníš.
Napíšem to natvrdo - problém je jednoznačne v tebe. Nie je možné, aby si v 28 rokoch nemala za sebou aspoň jeden dlhšie trvajúci vzťah. Skúsim dve pravdepodobné varianty:
1. "Lovíš" v nesprávnom rybníku. S trochou nadsázky ... Ak sa snažíš o dlhodobý vzťah s "úspešnými chlapcami", ktorí rozhadzujú "ťažko vytunelované" peniaze svojich bohatých oteckov, tak ten vzťah na 1 - 2 mesiace je akurát. Majú ťa v "zbierke" treba ísť ďalej. Toto nechaj pre "pipiny", ktoré vedia ako z toho urobiť iný profit.
2. Každý chlapec chce po mesiaci dvoch, posunúť vzťah na "vyšší level" a ak sa mu to nedarí a je bez vysvetlenia odmietaný, obyčajne zo vzťahu vycúva a nájde si inú.
Keďže sa mi javíš, ako inteligentná baba, bod 1 považujem za nepravdepodobný.
Skús sa teda zamyslieť, kedy k tomu "zlomu" vo vzťahu nastáva. Nemáš nejaké zbytočné predsudky, zábrany, zdravotné problémy, presvedčenie (viera), ktoré ti bránia začať intímne s niekym žiť. Ak áno, preberala si to so svojim chlapcom, vysvetlila si mu, že musí byť trpezlivejší, alebo čo má robiť? Nechcem tým povedať, že je správne ísť po druhom rande "do postele", ale dnes sa akosi "sex až po svadbe" nenosí.

cherryberry

Suhlasim s ostatnymi, skratka si vyberas zlych muzov, o nic ine nejde. Lenze co s takou radou, vsak?:D Mozno sa skus o tom porozpravat s kamoskami, tie urcite objektivne zhodnotia, aky typ chlapa si vyberas a v com je problem

Prezyvka55

boston12 ja stale pisem pravdu, za to ze ju ludia vidia len vtedy ked chcu, alebo ked im vyhovuje ja nemozem. ale tak je fajn ze aspon tentokrat no.

Prezyvka55

Ja sa mal kedysi na partnerky jednoduchy vstupny filter.
PIJE? FAJCI? JE POBOZNA? NADAVA? POCET ZALUB?

Ked bola odpoved na vsetky otazky NIE a pocet zalub vacsi ako 3 bol to dobry zaklad. Vsetko co nepreslo s tym sa ani neoplati marnit cas.

Prezyvka55

Podla mna problem nie je v tom zeby si nebola pekna alebo zeby si mala vadu. Problem je podla mna v tom ze si vyberas partnerov zo zlej spolocnosti. Skus introvertou ktori maju nejake zivotne hodnoty (len nie nabozenske preboha) a ciele atd.