Nechraneny styk

Príspevok v téme: Nechraneny styk
pekelna

..neviem na koho sa uz obratit, tak so skusim tu.. 2 tyzdne dozadu som mala nechraneny styk, nakolko uzivam dlhodobo HAK a clovek si myslel, ze je zdravy, kondom pouzity nebol /viem, ze to bolo nezodpovedne, takze prosim nesudte, poucila som sa/.. 2 dni po spominanom sex. zazitku zacali prve neprijemnosti.. celkom neprijemne zapachajuci vytok.. nakolko mi mala dojst menstruacia, neriesila som to.. a snazila som si nahovorit, ze to moze byt aj z toho.. menstruacia sa aj dostavila 17-21.01 neboli ziadne problemy.. den po skonceni menstruacie sa vytok vratil, pridalo sa celkom neprijemne stipanie a palenie.. nakolko mam absolvovat OP, zaroven som chodila v tomto case aj po predoperacnych, v moci mi zistili zvyseny pocet leukocitov.. obvodna ma poslala za gynekologom, ten vysetril, ale nespravil ziadny ster ani nic.. zhodnotil, ze mam premnozene zle bakterie.. predpisal KLION D 100 na 10 dni a ze po 5tich dnoch by sa to malo zlepsit.. zaroven obvodna predpisala ATB CIPRINOL na 5 dni.. s uzivanim som zacala v piatok.. hned druhe rano sa mi zlty vytok zmenil na mierne krvavy a postupne sa to zhorsuje.. dnes som opatovne navstivila gynekologa, ale ani ma nevysetril, ani nic.. odbil ma v podstate na chodbe.. boli ma podbrusko, plus k tomu mam pridruzeny hlienovity krvavy vytok, ktory sa zhorsuje.. spinenie, palenie a celkovo neprijemne pocity a obavy ze som chytila ,,nejaku pohlavnu chorobu,, co robit? ..cakat? ..na zlepsenie/dalsie zhorsenie? ..prosim ak niekto mal nieco podobne ozvite sa mi.. som vystrasena a zufala..