Zoznamka - skutocny zaujem alebo zlatokopka

Príspevok v téme: Zoznamka - skutocny zaujem alebo zlatokopka
Diskuter

Zdravim,

som registrovany na jednej zoznamke (Badoo). Dvakrat sa mi stalo, ze o mna prejavili zaujem zeny, ktore su takpovediac z "vyssej ligy". Boli to krasne a sexi zeny, u ktorych je hned jasne, ze nemozu mat nudzu o chlapov. Nechcem sa podcenovat, ale viem, ze moj vzhlad nie je bohvie aky, mam aj nejake to kilo navyse. Smerujem k tomu, ze podla mojho profilu to moze vypadat tak, ze som na tom financne dost dobre a obavam sa, ze to moze bych ich motiv. Tak sa chcem opytat hlavne chlapov, ci ste nemali podobnu skusenost, kedy dotycnej slo iba o peniaze. Da sa to takto vopred vobec nejako odhadnut?

repka

podla mna je kazda zena tak trochu zlatokopka...
..ale ako pisu - chlapi ktori zamerne beru zenske do drahych restauracii a kupuju im drahe darceky aby sa vytiahli tak najskor narazia na zlatokopku...- to je taky debilny slovensky hit teraz - zenske co vyzeraju ako opice - gycovo oblecene ako cez kopirak - predlzene vlasy, umele mihalnice, gelove nechty, rifle, vysoke opatky a nejaka kozena bundicka - nesmie chybat niekde leopardi vzor a chlapi co si ich nalozia do auta s vyrazom macha na tvari, draha restika, nakupy, draha kabelocka... ach boze.. co ine mozu cakat ako zlatokopku..
mozes mat peniaze ale neukaz..
..este zboznujem take tie typy chlapov co ked s nimi ides do restauracie sa tvaria ako capo talianskej mafie..
..staci sa spravat normalne a pritiahnes aj normalne zeny...

Sejla

Prečo by si mal klamať, však tie údaje sú nepovinné a na verejných profiloch málokto konkretizuje osobné údaje, nanajvýš diskrétne naznačí v akej oblasti pracuje. Do profilu na zoznamke napíš veci, pre ktoré chceš aby ťa mala budúca známosť rada.

Lulu, tak sa mi zdá, že tie legendárne zlatokopky sú nejaké mýtické postavy, o ktorých slobodní chlapi náramne radi fantazírujú.

Bizón

Bacha na sex ! Jeden tu mal raz tému ze mu zámerne akože neplánovane ženská otehotnela a musel sa zenit. Tvrdil že zacala mat záujem oňho až keď bol viac pri prachoch. Takže na bránie antiky sa nespoliehaj.

Bizón

Môžu byť zlatokopky. Tie zpoznas tak ze sú dobré oblečene a super upravené proste dokonalým vzhľadom sa snažia ohúriť chlapa. Čim väčšia kráska tým väčšia pravdepodobnosť ze ide o zlatokopku. A ako píše prezývka ak ju nebudeš volať do luxusných butikov, restik, dovoleniek, podnikov tak ju to omrzi ze zlatý dážď neprší a sama odíde čim sa prezradí oco jej išlo. Bacha tie vedia byť dobré herečky a manipulatorky .