Neurotička a tehotenstvo

Príspevok v téme: Neurotička a tehotenstvo
Sisi 5

Ahojte, ideme sa brať so snúbencom a potom plánujeme mať deti. Môj problém spočíva v tom, že som veľmi neurotická a zo všetkého si robím ťažkú hlavu :( Častokrát mám kvôli rôznym problémom poruchy spánku, neviem spávať a 2x sa mi stalo, že skončím na liekoch :( Preto by som sa chcela spýtať mamičiek, ktoré sú tiež neurotické, ako zvládali tehotenstvo a potom celkovo život s bábätkom...Za každú radu ďakujem!

Sisi 5

o tom autogénnom tréningu som zatiaľ nepočula, po prečítaní si informácií na nete, sa mi to zdá byť zaujímavé...ovládanie vlastného tela...

Sisi 5

viem, že všetko mám vo svojich rukách...len niekedy pri denno-dennom strese je to veľmi ťažké :( A to som rada, že sa to dalo do poriadku s manželom :) Všetko sa dá, len treba chcieť, i keď je to niekedy veľmi ťažké...

GoFruit

Moj muz je neurotik a bolo to snim po porode velmi tazke totalne nezvladal plac syna... tak ti drzim palce a pracuj nasebe uz len kvoli dietatu aby si hned po nom nevrieskala a netraumatizovala ho. Proste da sa to aj muz je stale menej neuroticky a dokonca niekedy reaguje ovela kludnejsie ako ja. Lebo sa snazi