Dcera ma odmieta

Príspevok v téme: Dcera ma odmieta
miskahriska

neviem ani ako zacat.dcerka ma sest a je prvacka.jej spravanie ku mne ma strasne trapi.odmieta ma vravi ze ma neznasa s priatelom sa dost casto hadame ona chce len jeho stale ho stiska hlatka chce byt len s nim.chcela by som sa rozist ale ona vlastnej matke povie nech si ide a ze ona zostane s nim,ale ja uz nevladzem mala mi povie ze sa k nemu hnusne spravam,a ako sa mam?ked uz nevladzem

0vecka

2 ropny zdroj prave to ze tu niekoho oznacis za dementa lebo nechce upalit carodejnicu o tebe praveze dost vypoveda, co to uz necham na kazdom...

ebi777

práve tá fotka s bradavkou mi nepripadá až tak hanebne,, ako komplet ostatné fotky z ostatných albumov,
tie fotky sú hanebné aj bez nejakej nahoty

ropny zdroj

Ovecka
tvojim postojom nam len ukazujes co si za dementa.
Kolacik
nahe fotky na nette ?! mala si niekedy nahe fotky zakvacene na neta ? tak jasne, teba by som poriadne vypozeral no takto obhajovat nahotu ? na nete ? dievcata fuj !
slecna je podla mna skareda a tie fotky z nej robia este i lacnu ....

september

Zvyraznila si, ze uz NIKDY by si nechcela mat dalsie dieta. Tvoja dcera ako jedinacik zrejme citala vsetko co tam mas. Ked si precitala toto nikdy, lahko jej mohlo preblisknut, ze niesi s nou spokojna, priam sklamana, ze uz NIKDY viac nechces ziadne dieta. Teda prave to ma napadlo po precitani ako prve... Lahko to moze byt jeden z faktorov, preco ta neznasa. Zmaz to, hoci z jej pamate to aj tak nevymazes...
Podla mna...

pompiKolacik

Nikdy som nebola v cudzom albume no po precitani tejto temy a rozoberani fotiek slecny som musela a ........ viete, ja som za kazdu blbost ,aj za fotky v albume ,aj nahe fotky no fotky nie vulgarne ,ale foto ktore ma vkus . Co ti slecna poradit ? Viac sudnosti by bolo treba a viac popracovat na svojom telicku :DD ,ked si ho uz planujes takto vystavovat . Neviem no mna by urazal rozkysnuty pocit :)
K dcerke:
Skus pouvazovat ,preco tvoja dcerka reaguje tak ako reaguje ? Vies ,ak chces popracovat na vasom vztahu ,musis pracovat v prvom rade sama na sebe. Byt vzdy vo vnutri vyrovnana ,vediet ovladat napatia . Deti treba vnimat naplno ,treba vnimat ich pocity ,nalady ,potreby . Nepytaj sa preco dcerka reaguje tak ci onak ,ale pouvazuj ,kde si zlyhala ty.

lorrines

Pred deckom by ste sa nemali hádať..vobec nevieš ako to môže brať.

Moji rodičia sa pohádali len 2x v živote o čom viem a aj ked som vedela že sa nerozvedú alebo niečo, preplakala som celý deň. Proste je to hrozné ked sa hádajú rodičia a ked ešte dcera nahodou vidí že si zapričinila hádku ty, vôbec sa nečudujem...fakt by dospelí mali trochu brať ohlad

Aja02

Toľko kriku kvôli pár fotkám. Ak by ste sem nenapísali, že na jednej fotke vidno bradavku, tak si ju ani nevšimnem. :-D

0vecka

lol toto su fakt ze drbnuti ludia ... inak kluidne to moze byt tym ze otca vidi raz za cas a matku stale tak je jej ten otec vzacnejsi...

ja vzdy zasnem aka spolocnost pre par fotiek kde je slecna na lahko sa tu obuvaju pritom nikto sem nezavesi svoje foto alebo meno... podla mna je to dost trapne... niektori by sa mali nad sebou zamysliet..

wtf

Tam ani nejdu o to ci si skarede,nechutne alebo ci sa pacia tebe.reprezentuju ta a s tvojim profilom vypovedaju o tebe aka si. Samozrejme,ze aj muz by sa mal venovat, teraz neviem kto je jej otec,to je jedno,ale zjavne sa jej venuje dost,kedze je radsej s nim. Porozmyslajci by si sa hlavne nemala zmenit ty a to,ako ta tvoje dieta vnima