Partner na urovni - skúsenosti ?

Lanana

Takze, najprv ked nieco platite a je tam zmluva, treba si ju precitat.. automaticky sa predlzuje clenstvo a treba ho potom zrusit a vypovedat zmluvu ak po tom netuzite. A nie budem tu nadavat lebo som priblbly/a a neprecitam si zaco platim? Aj ked neobhajujem serioznost firmy, ale nepodpisem sa za nieco ked si neprecitam ani podmienky.

Cez akukolvek zoznamku sa da zoznamit, ale samozrejme je tam vela typkov co sa na nieco hraju, treba sa prekopat zumpou a brat to s nadhladom. Ale dajte mi zaruku ze ked niekoho stretnem vonku tak automaticky mi to potvrdzuje, ze nema manzelku, alebo ze ten clovek sa na nic nehra? Akurat na zoznamke je toho ovela viac za kratsi cas tak to posobi horsie.

No a to zaplatenie neznamena, ze tam budu sami najkrajsi ludia ako tu niekto spominal a ludia co su bohati, lebo si zaplatili par eur. Mozno chceli skusit len nieco nove. A aspon tam vytriedia ten uplny odpad ludi, co vypisuju sexualne ponuky, aj to vie byt kolko krat otravne. Ostatne je probuh na vas .. cakat ze tam bude na vyber len zo samych akurat stvorenych partnerov pre vas je dost naivne. Ale ked clovek nema cas alebo je introvert, tak preco neskusit, nemusi tam odpisovat vsetkym a byt cely den. Samozrejme treba udrziavat spolocenske kontakty bez ohladu na to.

0vecka

Saskia123 ty si este poplatis.. typujem ze je to klasicka zalezistost.. zaplatenim tych prvych 46 EUR si pravdepodobne uzavrela zmluvu ktora sa automaticky predlzuje ... tym padom uz teraz pravdepodobne dostanes nejaku pokutu imho tak 5 EUR a bude to len narastat....

Saskia123

Davajte si na tuto zoznamku pozor!!! Bude Vam strhavat 46,80 EUR kazdy rok, bez Vasho suhlasu!!! Pred asi dvomi rokmi som chcela vyskusat ci bude \\\'kvalita\\\' ludi na tejto stranke vyssia, kedze si pyta dost vysoky poplatok... Bola som vsak sklamana. Vacsina ponukanych \\\'partnerov\\\' by sa mohla s prehladom prihlasit to reality show typu \\\'Mama ozen ma\\\'. Ale co sa da robit, clovek nevie kym neskusi. Zaplatila som teda poplatok 46,80 EUR a otestovala \\\'prestiznu zoznamku\\\'. Lenze dnes mi prisla sms o autorizacii platobnou kartou a oductovani 46,80 EUR - platba Partner na urovni. Okamzite som volala do banky, nech platbu zablokuju, pretoze som urcite neodsuhlasila platene clenstvo do konca svojho zivota. Presla som si aj platby za minuly rok, ked som robila viac online nakupov a zistila ze mi 3 roky po sebe oductovali z uctu tuto sumu!!! Napisala som im staznost a dala som si v banke za poplatok zablokovat kreditku. Cakam ze sa mi niekto ozve, ale peniaze mi uz asi nikto nevrati :(

diviak2015

zbie to snobsky. staci ked si clovek precita prispevok od usmevny den a ma predstavu aky ludia tam maju profily. ludia zijuci vo svojej bubline predstierajuci nejaku vznesenost

Axel Wers

henk385 hej presne, hlavne tie nejasnosti okolo ukončenia VIP členstva ma odradili úplne, už som aj konto zrušil.

usmevny_den

registrácia je zdarma, iba "služby" sú spoplatnené, tzn. ak sa skutočneniekto chce zoznámiť, tak MUSÍ ZAPLATIŤ, lebo inak nevidí fotky ani nič a potom je to o ničom, jasne že je to o prachoch ako každý biznis, ale zase až také drahé to nie je a s ukončením VIP ani registrácie som nemala najmenší problém :) výhodu vidím v odfiltrovaní sociek, inak klasická internetová zoznamka

henk385

Je to banda vydryduchou. Lákajú na registráciu zdarma a ootom šup ak čokoľvek chcete treba mať predražené VIP. Ale možno to za niekomu stojí, ažpokial si neprečíta poriadne podmienky VIP členstva po skončení si ho musíte znova obnoviť nakoľko ste sa zaviazali, inak sa začnuú vyhrážať pokutami a blabla. Treba písomne zrušiť členstvo,firma má sídlo v Nemecku.