Lahky otras mozgu?

Príspevok v téme: Lahky otras mozgu?
Lukas3333

Dobry den. Dnes som sa s kamaratom zrazil na telesnej, spadol mi na koleno, bolest presla po chvili, no asi po 15 minutach som nejako divno videl, lavu stranu som mal trocha zahmlenu, trvalo to asi 5-7 minut, myslim ze take nieco som zazil po prvy krat v zivote. A po nejakej pol hodine nastali bolesti hlavy, teraz som doma a uz ma aj celkom prechadzaju (asi 2 a pol hodiny po uraze). Moze ist o otras mozgu? Hlavu som si vobec nebuchol takze neviem.
Mam 17 rokov ak by na tom zalezalo. Poprosim o rychlu odpoved. Dakujem.

mich ele

Dobry den, pracujem v zahranici, v piatok som mala uraz dohlavy, na to do 2 hodin som zvracala, ale preslo ma to. Teraz si citam priznaky otrasu mozgu, a neviem co mam robit. Doma budem o 2 tyzdne, zvracanir sa neopakuje, bolest hlavy nemam, len mam strach. Dakujem za odpoved

ebi777

tiež mi to príde, že ti len klesol tlak, možno si sa zľakol pri tom úraze, nemal si rozmazané fialové pred očami? ak áno, tak mohlo ísť o klesnutie tlaku, aj následná bolesť hlavy s tým môže súvisieť

MultiLevel

Pokial si nedostal naraz do hlavy, nemoze ist o otras mozgu :)
Tie bolesti hlavy co si mal a zhorsene videnie moze byt aj z toho, ak si malo pil, ak mas nizky tlak, bla bla, kadeco...ale urcite to nie je otras mozgu. Ak ano, bolest hlavy by ti len tak po cca dvoch hodinach nepresla. Ja som mala po autonehode lahky otras mozgu a hlava ma bolela skoro dva mesiace v kuse... :)