Prosim poradte mi..........

Príspevok v téme: Prosim poradte mi..........
nada

Ahojte potrebujem radu uz neviem co mam robit.Rozisiel sa so mnou priatel,dal mi taky dovody ktore ma fakt bolia.Ani to neviem opisat co citim,aj ho stale lubim ale trapi ma vsetko to co mi povedal...Uz presli 3 mesieca a stale sa trapim a neviem co mam robit.Niekedy mam sto chuti zomriet.Preco je vsetko take tazke a preco to tak velmi boli.Prosim poradne mi niekto.Ale take rady typu:nemysli na to,zamestnaj sa niecim iny to mi vonkoncom nepomaha ...Prosiim

nada

ahoj rada by som ti to napisala ale takto cez toto tak to radsej nie nemas icq ale daco ...lebo nechcem aby to kazdy cital...

myshina

Ak chceš napíš čo ti povedal či je to fakt také hrozné aby si sa preto trápila ale ak nechceš nemusíš.Aj on pozdravuje teba kebo tiež je nešťastný zle som sa vyjadrila trápi sa že nevie stretnúť takú normálnu babu ktorá sa vie aj červenať a netúla sa po nociach von.Papa

nada

tak to som uz skusala vela krat ale vzdy to nevyslo...lebo sa mi vyhyba a tiez sa bojim toho ze ma inu tak to asi nezvladnem....Este raz dakujem....

nada

ale nenechal ma len preto uviedol viac dovodov,ktore ma ale tak velmi trapia...a nedokazem sa s tym zmierit ze clovek ktoreho som tak velmi lubila a mozno aj stale lubim mi daco take povedal je to pre mna velmi tazke...Velmi pekne ti dakujem.Pozdrav syna,,,,

myshina

A ešte jedna rada:Ak vieš kde ho môžeš stretnúť najviac ho dorazíš ked prejdeš okolo neho ak sa pozdraví odzdrav ak nie hrdo chod dalej ale nebud smutná musí z teba vyžarovať pohoda bude to ťažké ale ak to zvládneš si machrica.Držím palce.Papa

myshina

Vieš Nadi ten chalan nestál zato keby ta mal rád tak ťa nenechá kôli tomu že nemôžeš ísť von.Ber to ako fakt vieš za mnou chodil môj už terajší manžel 100km len aby ma odprevadil domov a to bola pol hodina čo sme boli spolu a koľkokrát prišiel a musel odísť a to mal spoj ráno o 4tej lebo pred školou ma čakal otec a striehol či idem rovno domov.Takto sme bojovali 6 rokov a vydržali sme to .Vieš ja mám už 20 ročných synov a nechcem aby prežívali to čo ja som im ako kamarátka všetko mi môžu povedať spolu sa radíme aj v láskach proste môžu sa mi zdôveriť s hocičím.Asi som ťa šokla ale keby si mi bola dcéra tak ťa držím za ruku a spolu by sme to zvládli.Ak ťa nechal preto že si nešla von kašli nato hrdo hlavu hore ,nahoď sa a nesmieš v žiadnom prípade ukázať že smútiš.Môj syn ti odkazuje:nestál zato aby si sa pre neho trápila!!!!!!

nada

no niekedy sa najde ale nie vtedy ked to najviac potrebujem....a neviem co mam robit s nim ...chem aby aj on trpel tak ako ja mozno som sebec ale neznesmiem ten pocit ze ja sa trapim a jemu to je jedno...porad mi co mam spravit ....

nada

Ja som na tom presne tak isto,vecierku ma uz o 20h a ani o tom vztahu nevedeli,,,a to bol aj jeden z dovodou preco sme sa rozisli lebo som si nemohla dovolit byt vonku dlksie...

myshina

Vieš ja ked som mala toľo ako ty nemohla som sa rodičom zdôveriť ja som nikam nemohla chodiť takže som to mala veľmi ťažké zo školy rovno domov kolkokrát ma kamarát čakal aj 3 hodiny a nevedela som z domu odísť preto sa pýtam ako si natom či sa nemôžeš poradiť s rodičmi???Ja som nemohla.