Aj vam uz lezu na nervy tie stupidne slovenske serialy?

Ajlunka

nie nelezu na nervy su praveze super preto zapinam aj telku a tesim sa cely den na burlive vino ..:) ale nejde len o burlive vino..vseobecne slovenske serialy to je pre mna naj to ma najviac bavi...a nee nejaka kktina ze dva a pol chlapa...maximalne trapny humor..ani humorom by som to nenazvala...takze pre mna top slovenske serialy

xxy

neviem ake maju nazvy ale viem, ze vsade hraju ti isti herci.. ja iba sem tam zazriem nejaku uputavku, ale nemozem sa dosmiat nad amaterstvom. no proste trapas

B.Z.

Ani ja to nepozerám, ale čo čakáte na Slovansku???Nikdy nebudeme mať na USA a rovnako ani väčšina obyvateľov.

trexv

To co dokazu vysielat nase tv je uplna zumpa, pocnuc 13. seriami panelaku, kde cely dej sa odohrava dokopy v 5 izbach, ironiou je, ze sledovanost vyraza do nebies a producenti tohto hnoja si mädlia ruky ako malo staci slovenskemu divakovi. Starsi ludoom sa necudujem, ti si asi tazko stiahnu z netu nejaky zahranicny serial, ale nechapem mladych ludi, ktori to pozeraju na denno-dennej baze a ochkaju nad uzasnostou tohto "skvostu".
Ale ak clovek okusi nieco lepsie, tak potom pochybujem, ze sa vobec niekedy vrati k slovenskym tv, a najväcsim plusom je vyucba cudzieho jazyka pocas sledovania serialu.
Medzi fakt top serialy by som odporucil napr. ak mate radi lekarske prostredie tak: Greys Anatomy, ak ste skor dobrodruzny typ tak Lost, ak sa chcete pobavit tak Desperate housewives, ak chcete kvalitnu reality show (nie sracky typu Farma) tak Amazing race alebo Survivor, dokonca aj americkeho Big Brothera by som odporucil, ta nasa slovenska verzia co tu bola pred par rokmi ta nesiaha americkemu ani po päty.

kop

Ja pozeram televiziu pol hodiny denne, ked ide duel. Ostatne magorizmy ma nezaujimaju. Je mi uplne jedno, co davaju v spravach. Mozu padat aj traktory z neba a nebude ma to zaujimat:-)