Zmenšenie prsníkov

repka7

Ahojte, som rada že som našla túto tému,zmenšenie prsníkov zvažujem čím dalej viac, hlavne koli bolestiam chrbtice. Teraz mám velkosť F a som nízka takže je to otrava nosiť. Chcem sa opýtať, či ste niektorá boli na operácii v Leviciach v medikliniku,dakujem za odpovede.

Kostička

Ahojte ženy, dievčatá, budúci týždeň vo štvrtok ma čaká operácia. Už sa ani nebojím, len sa teším, že budem mať po tom. Ešte v utorok sa mám stretnúť s lekárkou. Gina 333 vďaka za povzbudivé slová, veľmi mi pomohli, aj za informácie. Tých bolestí sa ani nebojím, veď keď ich každá zvládla, zvládnem ich aj ja, veď nie som žiadna padavka..Dva pôrody mám za sebou.. Len mi je smutno, že nebudem môcť dvíhať dcérku, to ma trápi teraz najviac.
Ten strach možno príde neskôr, tak mi držte palce, aby som ho prekonala.
Keď budem mať po tom, ozvem sa a napíšem, ako to dopadlo.
Ahojte všetky..papa

koalka42

No konecne!!!!! Nejake aktualne forum na tuto temu. Ja roky psychicky bojujem s mojimi melonmi, a posledne roky uz ma aj chrbat bolieva a zarezy od ramienok na pleciach uz sluzia ako zliabok pre kabelku. 2 roky som len uvazovala, lebo peniazky neboli, sice nie su, ale su vacsie sance ze teraz mi pozicaju. A poistovna .... no co poviem, neurologicka ma zaznam, napise odporucanie...ale ja k lekarom nechodim a nestazujem sa, lebo oblbovaky pchat do seba nebudem. Keby som toto vedela, ze sa dostanem az na tuto strasnu velkost kosikov, tak ich urcite otravujem aspon nech su zaznamy...ale u nas sa u neurologicky caka cely den, a z prace je nemozne odbiehat stale. Kaslem na nase zdravotnictvo. Idem na vlastnu past. Chcem do BB, alebo Zv, Medicentrum alebo Novamed, niekto toto cita kto ma skusenosti odtialto? Nemam strach, len chcem bezproblemovy zasah. Overeni chirurgovia. Do BA mi je daleko.
Dakujem zienky vopred

maca334

Ahojte všetky kočky,

čítam vaše príspevky nakolko už neskutočne dlho uvažujem o zmenšení pŕs. Vžy ma odradí len strach z anestézie, či sa nestane niečo hrozné. Viete mi k tomu niečo napísať?
Ďakujem Vám

gina333

Ahojte dievčatá, všetky.
Zuzyinka, ja som po OP za chvíľu 3 týždne, zatiaľ sa ošetrujem denne 2x podľa doporučenia lekára. Ešte si oplachujem rany repíkom, a potom si všetko natieram len detským olejom Nivea. Mám dosť suchú pokožku. Chrastičky sa mi postupne odlupujú, to olejčekovanie to uľahčuje.Doktor povedal, že treba použiť čo najjednoduchšiu kozmetiku, čo obsahuje čo najmenej chémie.Týka sa to aj sprchovacieho gélu.Že čo najmenej.Takže používam detskú kozmetiku. Ešte stále mám aj hematomy, ale aj tie pomaly ustupujú.Na kontrolu idem o mesiac,pri zhoršení ihneď.Dovtedy mám nosiť non stop podprsku. Aj ty si to tak mala Zuzyinka?
Kostička, tak tebe sa to fakt blíži.No neviem ako ty ale ja som sa nesmierne bála.Veľmi, veľmi.A nervovala som sa aj z toho, že som všetko naháňala a chcela si spraviť, lebo som nevedela, ako dlho budem po opke "vyradená z prevádzky".
Keď som už bola v nemocnici, tak som bola už v pohode, všetko šlo bez problémov,až som sa čudovala,aké je to jednoduché zrazu.Bolesti po OP som čakala veľké možno až obrovské, a nechcelo sa mi veriť, keď baby po OP hovorili že to skoro vôbec nebolelo.Predsa len prsia sú dosť citlivé aj normálne.
A tak som bola nesmierne rada, keď som sa po OP prebrala a fakt tie bolesti boli mierne.Skôr to bol tlak na hrudníku ako bolesti. A aj potom som nemala o nič väčšie bolesti, bolela ma len hlava a krčná chrbtica, aj to z toho ležania na chrbte.Neboj sa,bude to super,super, uvidíš! Všetky
čo to majú za sebou ti to môžu potvrdiť.
No a čo sa týka výkonnosti po operácii, tak ja som už po týždni bola schopná robiť všetko možné,ale krotím sa,
Aj doktor mi to zdôrazňoval, že s fyzickou aktivitou nemám sa unáhliť. Takže na Vianoce som neupratovala ani nepiekla, to spravili za mňa
iní.Ja som zdobila stromček, balila darčeky a varila s pomocou manžela. No toto leňošenie mi chvíľami ide von krkom, ale zas keď som viac na nohách, ešte sa cítim unavená.To je fakt.
Tak sa majte pekne, užívajte si vianočnú pohodičku. papá.

Kostička

Ahojte zeny! Gina, tesim sa s tebou, ze si uz na seba pekne zvykas. Dufam, že sa šetríš a na sviatky poupratovali za teba iní.
Prosím, mysli na mňa 9. 1., kedy mám termín operácie. Idem si splniť svoj dávny sen, ale začínam mať strach. A dosť veľký. Myslím na to, že ma budú rezať, na narkózu, na bolesti po tom a na to, že nebudem môcť dvíhať dcérku, uspávať ju...
Aj ty si sa bála? Ako si to prekonala? Viem, treba myslieť na výsledok.
Všetkým Vám prajem krásne sviatky!

zuziynka-pear

ahojte, mám otázku na kočky, kt. maju opku už za sebou.. či ste si niečim kremovali uz zahojene jazvy..ak máte niečo dobre tak píste :)

gina333

Ahojte, mám sa dobre,fakticky som 10 dní po opke,myslím že sa zotavujem celkom dobre.
V piatok som bola na kontrole, hojí sa to zatiaľ všetko ako má. A od samej radosti som neodolala a vymietla som pekných pár obchodov. Aj som si trocha poskúšala pár vecí, len tak od radosti. No a je to teda fakt iné.Hlavne to, že sa už zmestím do normálnych čísel. A aj to vyzerá na mne oveľa lepšie :D /aspoň si to myslím/ A už som oveľa oveľa šťastnejšia,že mám tieto moje nové miniprsíčka a aj doma to už berú normálka.
A doma už skoro všetko robím ako predtým, len nedvíham ťažšie veci.
Tak sa majte krásne a ešte raz ďakujem za vašu podporu.Veľmi mi to pomohlo.
Papá.

zuziynka-pear

Ahojte kocky..
Gina gratulujem ti a tesim sa s tebou,ze to mas za sebou.. uz bude len lepsie a lepsie :))) hlavne vela oddychuj a nenamahaj sa..
Az teraz si uvedomujem,ze uz si zacinam zvykat na velkost a tesit sa tak skutocne..v utorok idem na kotrolu po 3t. Tak som zvedava ako dopadne..
Kosticka tiez si myslim,ze C-cka budu v poho.... Ja som mala pred opkou velkost H-I a dala som si D-cka a poviem ti,ze si neviem predstavit zeby som mala mensie..
Tak zatial ahojte

Cufka

Caute kocky, dlho som tu nebola...a teraz pozeram ake novinky tu mame. Zuziynka som rada ze to mas uz za sebou....inak nie som z BA ale pracujem v BA, momentalne tam ale chodim len 1krat do tyzdna. Ja mam teda ten termin 17.2. u doktora Gubu..uz sa neviem dockat. Musim si to tu vsetko precitat a oboznamit sa so situaciou a potom uz len pekne sledovat kazdy den... :o))) prajem dobru noc