Zmenšenie prsníkov

snehuliena

ja osobne odporúčam BB. Je tam milí príjemní personál, ktorí sa stále usmieva na otázky odpovie a všetko tam bolo také bezstresové.A to robí len dobrý kolektív, lekárov a sestričiek - výborná starostlivosť a ochota.

snehuliena

elkei
Operoval ma veľmi milý, príjemný, mladý, sympatický a starostlivý pán Dr. Jozef Ulianko v BB.Tento doktor
" je človek na správnom mieste" - dnes nemal službu a prišiel len svojim 2 pacientkam urobiť prevez.

Dengra
Dnes som bola na preveze a mám prvú fotku s novými prsíčkami :-). Rany sa mi pekne hoja a začínam si zvykať na moje nové malé dvojičky :-)

dengra

Snehulienka:
ahoj. Som rada ze to uz mas za sebou:) a to co si tu opisala, to ako keby si mna opisala:) tiez sa mi zdali male ked som si ich videla po leziacky a tiez isli do boku:) ,ale som sa nasmiala na bradavkach! Presne to som hovorila aj ja, ze ich mam ako 12-rocna vo vyvoji a ze ich mam mensie ako moja 14-rocna dcera:)
ale teraz uz maju svoj tvar a su krasne, ale hlavne su aj konecne pevne, nemam uz lajdaky:)
tak sa pekne opatruj a oddychuj a uzivaj si nove liliputky,tak som si ich volala ja po opke.

snehuliena

ahojte slečny a dámy......všetci čo ste na mňa mysleli,,,,:-)

Hlásim sa Vám 5 deň po operácii. Som v pohode,aj vstávanie z postele už zvládam lepšie a lepšie...zo dňa na deň sa cítim viacej pohyblivejšia a schopnejšia pri dvíhaní rúk...pri obliekaní...a tak...
Moje dojmy tesne po operáci?? V pondelok - bolesti ale som spala a nejak som to nevnímala, pretože som dostávala infuzky.Prsia boli zabandážované.Ale pocit,že sa mi lepšie leží na chrbte nič ma neťaží veľkého na hrudi a a nevisí, nezavadzia....
Utorok - som sa spamätávala z rozčarovania, môjho vytúženého sna....a miestami som zapochybovala či vôbec budú dobré ....taký mierny šok , pretože 15 rokov som nosila veľké prsia 85 E-F a teraz sa mi zdali tou bandážou že budú veľmi malé.
Streda - rozbaľovanie darčeka:-)
Dali mi dole bandáž a niečo som z ležiacej polohy aj videla, boli ešte také zdeformované, ubolené, nechcem strašiť ale nie moc pekný pohľad.Ale zato bradavky mám ako 12 ročná.Nie sú veľké ako boli.ošetrili ma a prelepili naspäť rany a celé to pokryli gázou a šup do podprsenky obyčajnej bavlnenej.Vraj sa to bude formovať, uvoľňovať a tvarovať. Tak uvidím -ODCHÁDZAM DOMOV.
DOMA - oddychujem, ležím, čítam, spím super .....žiadny vianočný zhon.Na všetko mám TRPASLÍKOV - moju rodinu, oni varia, pečú....a tak.
Neviem či je to normálne, pred operáciou som sa tešila, že konečne...a teraz sa už neviem dočkať na výsledok....dosť ich mám tak do boku aj pod pazuchami a Dr. tvrdí že to sa uvolní a bude to všetko v ok. Včera som povyťahovala nejaké veci a ostala som v šoku, všetko na mne visí a je mi veľké....pomóoooooc.Som ako stratená myška vo vreci.
Zajtra v nedeľu - idem na prevez. No neviem čo som ešte zabudla- veď sa pýtajte.operáciu celkovo odporúčam - je to úľava a dá sa to vydržať.

dengra

Pipko41:
ahoj...no pekne vyskusaj, aj dnes som zas bola skusat nevystuzene s kosticou, ale ani ta nesadla tie kostice ma este tlacia...tak to chce asi len trpezlivost...

Snehulienka:
Som rada ze to uz mas za sebou, teraz len pekne oddychuj a Trpaslik nech upratuje, vari a obskakuje ta :))potom napis ake mas tie dojmy po opke:) ale bolest sa da vydrzat, co by sme my zeny pre krasu neurobili, vsak ? :)

Marsmeloun

jéééj super :) tak snehulienke prajeme nech sa da čo najrýchlejsie dokopy a trpaslíkovi dakujeme za info :D už sa nevieme dočkať na dojmy :)