Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenšenie prsníkov

dengra

chiquititaa:
ahoj, a to sa ti sprchovanim este nerozmocili? potieras si to tym gelom? mne kazal dobre olejcekovat a potieram to este nechtikovou mastickou doma zarobenou. Ta mast nahradza nove tkanivo, aj tak mam to lave prso trosku zle zahojene v tej krizovatke, tak uvidim ako mi mast pomoze. Ale som spokojna, ani jazvy mi nebudu vadit, hlavne ze su prsia krasne:)

chiquititaa

dengra ja mam este malu chrasticku a to som 8tyzdn. PO.
Pipko vidis z jaziev si nic nerob, stoji to za to aj keby mali byt neviem ake :-D

pipko41

Ahojte dievčatá:)

Dnes som bola na kontrole. Som po operácii 3 týždne.

P. doktor mi dal dole náplaste a konečne som si to videla ako to vyzerá. Prvýkrát keď som videla tie jazvy to bolo strašné ale teraz je to úplne v pohode. Okolo bradavky aj ta zvislá jazvy je úplne tenunká.

Pravé prsko je na tom horšie ale musím byť trpezlivá :) Je ešte trochu modré aj z rany ešte tečie dačo, ale doktor povedal, že to musí vytiecť alebo sa to samé vstrebe.

Tak už len vydržať kým sa to úplne nezahojí.

A dnes som si kúpila svoju prvú košeľu (predtým som v nich vyzerala hrozne) a je to úplne že super :)))

evril

Ahojte,
uz dlho zvazujem o zmenseni prsnikov. Kto je podla vas najlepsi. vobec sa neviem rozhonut, ci Ocenas, Mladek, Kostal, Minarovjech atd. Velmi sa toho bojim a hlavne jaziev po operacii. dakujem za tipy.

dengra

Chcem sa spytat ci mate al. ste mali v tej zvislej ciare od bradavky chrastu siroku asi 2mm? Nikde uz nemam chrasty len tam. A mam to este prelepene obycajnym leukoplastom. Ja mam T-ckovy rez. V utorok idem na kontrolu este vybrat steh v tej zvislej ciare. Inde uz nemam.

chiquititaa

baby vy asi myslite tie silikonove naplaste, ze? pocula som o tom..moze to byt pravda ze ked to je s nimi prelepene sa jazva neroztahuje...to som zvedava ci mi ten lioton gel pomoze :-(

barcuska : aj ja som bola v PU u dr. Ocenasa ;-)

barcuska

Ja som bola zatiaľ len na konzultácii, ale kamarátka, ktorá už absolvovala operáciu bola veľmi spokojná s MUDr. Očenášom. Niekedy je lepšie to odkonzultovať aj s 2-3 doktormi a potom sa rozhodnúť. Ja mám v tom už jasno - pozri

www.mgmmedical.sk

pipko41

Monitaaa:

Ahoj, mne zatial este nepovedal ze ci budem mastit alebo nie. A tiez tie jazvy mam stale prelepene a povedal ze to ani nemam odlepovat.

JJ a asik kazdy ma ine metody na to :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk