Zmenšenie prsníkov

Marsmeloun

snehuliena ja idem tiež k nemu ..... podla mna velmi sympatický .... a verím tomu , že je aj šikovný :) bola si už na konzultácii ?

snehuliena

dievčatá máte niektorá skúsenoSTi s nemocnicou FNsP F.D. Roosevelta v BB?? konkrétne s plastickým chirurgom MUdr. Jozefom Uliankom.

chiquititaa

dengra : no to nevadi ze sa rozmocia aspon skor odpadnu teda ja si myslim ...:-) a ano tie na tej "krizovatke" boli teda najvacsie jedna mi zrovna pri kupani odpadla tak som bola rada..a tu druhu mi odlupil este dr. on mi par chrast odlupil najskor som nechapala ale rychlo sa to zahojilo...
natieram si to dufam ze to pomoze pretoze ta zo spodu je tak 2mm siroka pri krajoch smerom von ...:-( ci ten lioton je na to dobry neviem..

baby vcera som si nasla 2 stichy este !! mi vyliezli jeden som vytiahla bol len taky kusticek a druhy (okolo bradavky) som tahala ale isiel velmi pomaly a nakoniec som zistila ze sa za nim koza naskrcava ako ked je to pretkane tak neviem asi budem musiet zavolat na kliniku alebo ho este skusim vybrat no z mojich minimalnych medicinskych skusenosti sudim , ze sa to bude musiet este niekde prestrihnut aby sa to dalo vybrat...:-(

dengra

chiquititaa:
ahoj, a to sa ti sprchovanim este nerozmocili? potieras si to tym gelom? mne kazal dobre olejcekovat a potieram to este nechtikovou mastickou doma zarobenou. Ta mast nahradza nove tkanivo, aj tak mam to lave prso trosku zle zahojene v tej krizovatke, tak uvidim ako mi mast pomoze. Ale som spokojna, ani jazvy mi nebudu vadit, hlavne ze su prsia krasne:)

chiquititaa

dengra ja mam este malu chrasticku a to som 8tyzdn. PO.
Pipko vidis z jaziev si nic nerob, stoji to za to aj keby mali byt neviem ake :-D

pipko41

Ahojte dievčatá:)

Dnes som bola na kontrole. Som po operácii 3 týždne.

P. doktor mi dal dole náplaste a konečne som si to videla ako to vyzerá. Prvýkrát keď som videla tie jazvy to bolo strašné ale teraz je to úplne v pohode. Okolo bradavky aj ta zvislá jazvy je úplne tenunká.

Pravé prsko je na tom horšie ale musím byť trpezlivá :) Je ešte trochu modré aj z rany ešte tečie dačo, ale doktor povedal, že to musí vytiecť alebo sa to samé vstrebe.

Tak už len vydržať kým sa to úplne nezahojí.

A dnes som si kúpila svoju prvú košeľu (predtým som v nich vyzerala hrozne) a je to úplne že super :)))

evril

Ahojte,
uz dlho zvazujem o zmenseni prsnikov. Kto je podla vas najlepsi. vobec sa neviem rozhonut, ci Ocenas, Mladek, Kostal, Minarovjech atd. Velmi sa toho bojim a hlavne jaziev po operacii. dakujem za tipy.

dengra

Chcem sa spytat ci mate al. ste mali v tej zvislej ciare od bradavky chrastu siroku asi 2mm? Nikde uz nemam chrasty len tam. A mam to este prelepene obycajnym leukoplastom. Ja mam T-ckovy rez. V utorok idem na kontrolu este vybrat steh v tej zvislej ciare. Inde uz nemam.