Velmi zvlastne spravanie ludi

Príspevok v téme: Velmi zvlastne spravanie ludi
kyvadlo

Uz viackrat som videl zvlastnu vec. Popisem. Dnes som siel okolo cintorina a videl som pohrebny sprievod. Vsetci boli v ciernom, ale niektore zeny mali vypasovanu minisuknu-ciernu, takze im boli vidiet cele nohy. Pripadalo mi to ako prejav absolutnej neucty k zosnulemu. Clovek predsa chodi na pohreb, aby si zosnuleho uctil a zaspominal na neho-je to obrad venovany len a len jemu. Prist tam ukazovat nohy, alebo ine casti evokujuce sexualne spravanie upozornujuce na daneho clena sprievodu. Co si o tom myslite? Je to len hlupost, neucta, alebo snaha za kazdu cenu upozornit na seba?

Sejla

Kyvadlo, viem, čo je vhodné na akú príležitosť, ale nerobím škandál z toho, čo majú oblečené ostatní. Ja trebárs mozem skrz oblečenie niečo vyjadriť, ale nie všetci chcú oblečením niečo povedať. A nenechám sa tak ľahko vyprovokovať.

zubor

kyvadlo Sejla nieje jedina zenska na tomto fore ktorej slusnost nic nehovori vid tema Prdite pred partnerom. Ako mam dojem z tohto fora a zien v nom ze sama spodina sa tu schadza. Aj som si vsimol ze ti lepsi ludia co mali nieco v hlave sem akosi prestali chodit.

kyvadlo

Sejla, pocula si nieco o vhodnosti oblecenia na urcitu prilezitost? Spominal to tu aj zubor. Napriklad do divadla nie su vhodne gumaky, na ples nie su vhodne teplaky, na maturitu nie je vhodne ist nahy, ...atd. Pocula si o tom niekedy, alebo zijes v niekde v sopke?

Sejla

Keby som mala brať ohľad na to, aby sa kdeakému uchylákovi nepostavil, z toho, že mám napríklad sukňu, tak by som musela nosiť burku ako moslimka.

kyvadlo

Sejla,

muzi myslia na sex pri minisukni preto, ze je to odhalovanie. A odhalovanie urcitych casti tela je casto prejav sexualneho spravania-odborne sa to tusim nazyva exhibicionizmus. Ty sa oblecies od hlavy po paty, ked ti ide o sex?

kyvadlo

mysh,

ak ta to nezaujima, tak preco sem vobec pises?

Druhych riesim preto, ze prejav ludi na takomto obrade sa tyka prejavu ucty k niekomu druhemu a nie o predvadzani seba sameho.

Sejla

Trenírky nie sú mužský ekvivalent sukne. A keby som videla takého muža na pohrebe, tak by som si nemyslela, že chce niekoho vzrušiť, skor by mi to bolo šumafuk, lebo tam sa deje hlavne to, že niekto umrel. Neviem, akú dĺžku mala tá sukňa, ale skor by som sa zamyslela, prečo chlapi keď vidia ženské nohy, tak myslia na sex.

zubor

suhlasim s tebou kyvadlo. Niektore zenske sa ani na pohreb nevedia slusne obliect podla kodexu. Este aj na cintorin chodia ako ku*vy oblecene. Musia si tie stetky uvedomit ze svojimi odhalenymi nohami vzbudzuju popri ciernom obleceni provokacne este ked si daju silonky tak nepoviem ale hole nohy a kratka sukna ci saty. Ako ku*vy! Fuj. Nemaju uctu k nicomu a k nikomu. Aj na pohrebe musia provokovat muzov.