Problematická pleť - akne

zufala6

ahojte...chcelo som sa opytat ako dlho ste niektori pouzivali pityol lebo na letaku je napisane 2tyzdne a co ekd po dvoch tyzdnoch stale nezabere??uz nechcem viac vyrazok uz som sa ich zbavila raz a mam ich znovu ...proissssiiiiiiiim dajte vediet

matus

Cavte, skusil som aj ja aknecolor a rozne cistiace priipravky s alkoholom aj bez.Teraz pouzivam takto|:ked pridem domov pouzivam cistiacu vodu stoji okolo stovky od clean clear cervenu, su rozne farby ale cervena je dobra a potom si dam aknelot orangovy, je to regulacny krem a potom na noc aknestop a toto vam zabere. Nevytlacajte si nic, lebo sa vam to este zhorsi a budete mas len cerveny flaky na druhy den.Nerobte nic ine ako toto a pomoze vam to a cistite si tvar prevarenou odlezanou vodou a pouzivajte cisty uterak.Skuste to, nevynde vas to velmi draho a budete spokojny

midsummer

Ahojte, ja som bola u koznej a predpisala mi differine,celkom to pomahalo ale strasne sa mi vysusila plet..kamaratka mi poradila masticku PITYOL a fakt to zabralo nemam ziadne vyrazky :)cena je v pohode..stoji okolo 54 sk,majte sa pekne,pa

didinka

Ahojte,chcela som sa opýtať ak mám taká čierne bodky na nose,čele a brade a ak si ich vytlačím tvár mám ale týždeň v poriadku a potom sa mi to opäť objaví.Používam aj také čistiace prípravky na upchaté póry a podobne.Ako by som tomu zabránila?? (jesica0@azet.sk)

advisor

myslim,ze i pod aknecolor se dá s úspechem použit treba excipial U hydrolotio nebo excipial krém,na noc mastný krém. Je to bez konzervantu a ma 0 alergizaci. A navic je levny (v lekarne)

RNG

Akne su zvnutra, masticky maju velmi maky ucinok, leda ak urychlia hojenie.
Pozri v predoslych clankoch na akne, vyrazky atd

bambulka15

hmm...baby..ja som uz skusala vselico mozne..aj aknecolor, ktory mi nebol zrovna najlepsi, lebo velmi vysusuje.Koznej chodim uz dost dlho, takze ta mi dava vselijake kremy, masticky a beriem aj HAK..no vyrazky sa mi este robia...ale uz si z toho taku tazku hlavu nerobim, snad to raz prejde..a drzim vam vsetkym palce co mate s pletou problemy :)

aquatique

To nielen, ze stale budes zakryvat makeupom o to sa musis aj starat. Ked mas suchu plet ani ju nikdy mydlom neumyvaj a davaj si nocny krem mastnejsi nez denny alebo si mozes robyt aj masky najlepsie je avokado a baban treba rozmackat a zamiesat. Alebo aj medove obklady tie su dobre tiez proti akne.:)

jana2

ahoj babulka15 ak chceš vypadať prirodzene investuj do kvality a skús od Vichy dermablend ale kúp si svetlý odtieň slovovinovú kosť alebo ja používam telový trochu tmavší telový odtieň nude 25. - je veľmi dobrý stojí okolo 600,- v lekární to nie je drahé pretože mi vydržal 7 mesiacov!prekryje všetko a neupcháva póry a ak chceš dokonalý make up tak vyskúšaj od La Roche-Posay Toleriane prečítaj si o ňom na www.laroche-posay.cz ten nebudeš ani cítiť že ho máš a vypadá úplne prirodzene je neparfémovaný a obsahuje minerálnu vodu nedráždi a koža dýcha ale nezabudni si vybrať správny odtieň to je veľmi dôležité radšej si vyber s tých telových odtieňov alebo svetlejších nekupuj si zlatisté odtiene lebo tie nevypadajú prirodzene.

alenka

Ahojte holky! Ani mne nedali spat tie hrozne vyrazky-strasne! Teraz ked ide leto netreba na seba dzabat tie strasne aknekolory a make-upi... Pokozka nemoze dychat a este viacej sa zapaluje. Donedavna som si myslela ze akne prejde vekom-no ked som sa pozrela do zrkadla a vyrazky boli uz vsade a make up mi ich teda nezakryl rozhodla som sa ist za koznou. Neverila som ale dala mi taky pripravok ZINERYT a po mesiaci sa mi uz vyrazky vobec netvoria uz to proste ustupuje- co som strasne rada. Konecne pocas roku nebudem musiet pouzivat make -up. Cize podla mna najprv to treba liecit neako to pretrpiet a potom sa uz budete tesit z peknej pokzky. VEla stastia :))