Velmi trpim

Príspevok v téme: Velmi trpim
lla000

Ahoj,takze neviem ako by som zacala,zacnem tym ako sa to stalo.Kedysi ked som bola mala mala som zvlastne pocity lutosti,stach.Vzdy ked som to mala tak sa potom nieco stalo.A to mam do dnes a este intenzivnejsie to prezivam a horsie ,ten dar neznasam ,najradsej by som zomrela ako by som mala toto prezivat.Je to take ako keby ste sa smiali choremu do oci,ale vy nechcete a musite,vzdy ked nieco citim pozeramsa na dany predmet stale dokola a neviem preco,proste sa musim divat neviem preco a lutujem to.A vcera bola botka za vsetkym.Minule od susedy nam prisiel po dlhe dobe do pivnice na noc ,divala som sa nahho lebosom sa bala ,bolo my ho luto,volala som nahno ze malicky kocurik a tak.Lenze kedze vzdy ked JA nieco uroym ta je zle .a samozrejme stalo sa to ,nasli ho zrazeneho..mne je tak zle z toho..teraz si to pripisujem vsetko sebe ,ked to nezazijete ten pocit tak neviete.rodina my nechce verit ze si domyslam ale ja to citim inak a niesom hlupa..zblaznim..neda sa s tym zit..ma tu niekto nieco podobne?ja sa raz znicim a zblaznim z toho..velmi my je luto toho kocurika,boze moj..:((((

lla000

a este k tomumam velmi rada zvierata a som citliva a to si vies predstavit aka je tato kombinacia,citim sa strasne zle

lla000

lebo mne sa to stava casto,aj v beznych veciach ,v mojom zivote to mam kazdy den a uz s tym nechcem a neviem zit..chcem zit normalne a nie sa stale bat a bat sa nieco povedat,dotknut sa niecoho aby som neurobyla zle,bat sa ist do roboty aby som mala stale smolu,bat s anieco urobyt!to my roy zo zivota peklo..a s ytm kocurom,posledny tyzden a to sa my u neho este nikdy nestalo ,som citila ale iba trosku,niekedy sa to co citim nestane..alebo mozno zabudnem ,neviem.citila som posledny tyzden take zvlastne a nevsimala sm si to radsej,povedala som si ze si domyslam a ze to nemoze bytpravda,bojim sa seba..pozrela som na toho kocurika len tak a neviem preco ,povedal som si a kaslem na to..ze klud simona klud..no a rano po ndelok sa to stalo :( domna horucava uskost a neviem co este ..pripusujem si to mne ze ja za to nejak mozem..je to klamne ale citim sa tak..nenavidim to!kiezby existoalo nieco co my pomoze :(

Svako123

Nic mas to dane a vicitis ze sa nieco stane nie ze prenesies nieco na dannu vec nie ty len dokazes citit ze sa nieco udeje len nevies kedy a preco

Svako123

Intuicia ta nesklame ja mam nieco podobne take tusaky ze nieco sa stane bud dobre alebo zle najprv tusaky dlhsiu dobu nic sa nedeje a potom jeb stane sa vzdy ked citil nieco vzdy sa nieco udialo

lla000

nazvala by som to intuiciou,ktora je vzdy zla a strpcuje my zivot,lebo potom si prikladam ze to je moja vina ze som to citila a prenesla na dany situaciu ..je to prekliatie alebo dar?