,,Neoficialny vztah,,

Príspevok v téme: ,,Neoficialny vztah,,
Bejby22

Ahojte.Som fakt zufala a neviem co mam robit.Mam 22 rokov pred rokom som sa rozisla s partnerom po 4 rocnom vztahu.Pred 4 mesiacmi sa mi stala taka vec ze som sa spoznala s 30 rocnym chlapom,ktory je rozvedeny..rozviedol sa s partnerkou po 11 rokoch...od vtedy co sme sa spoznali stretavame sa spolu..nie vela ..2krat do tyzdna kedze studujem prec vidim sa iba ak som doma...Je uplne uzasny,inteligentny.vie ako sa k zene spravat,..ak som snim je to nieco neopisatelne krasne. sprava sa ku mne ako keby sme boli partneri ..oslovuje ma milacik,laska,vzdy ma len objima..ak sme boli v kine chytil ma za ruku.vzdy ak som snim vravi ako mu je somnou uzasne..no ak spolu niesme malo co sa ozve a ak ano piseme si ako kamosi.....sex sme mali spolu az po mesiaci stretavania sa..on mi na zaciatku povedal ze nechce vztah pretoze preslo prilis malo casu od toho co je rozvedeny..(teraz je to 9 mesiacov)...vacsinou nechodime nikam..navstevujem ho u nho doma kedze byva sam...neviem co mam robit ci v tom pokracovat a dufat ze sa to zmeni alebo to stopnut...pretoze ja ho tak neskutocne lubim,ale on o tom netusi...nechcem aby sa to skoncilo..ale zas tahat neico co mozno fakt nema vyznam..prosim poradte mi co by ste robili na mojom mieste :(

chamatuta

kazdy kto tu pise o tom ze ta nelubi moze o tom prd vediet..nikto mu do hlavy ci srdca nevidi..ale mam dojem ze mala by si si s nim sadnut hoc aj unho doma a povedat mu co k nemu citis a nech sa ti sam vyjadri ako chce pokracovat..daj mu jasne vediet ze ak k tebe nic neciti maly by ste to ukoncit a naopak ak nieco citi nechajte tomu volny priebeh..ak sa ti nevyjadri alebo sam nevie co chce skus sa mu odmlcat a uvidis ci sa ti bude ozyvat on..ak mu budes chybat tak sa isto ozve ak nie budes vediet ze to nemalo zmysel a je na tebe ci chces nezavazny sex alebo najdes niekoho co tvoje city opetuje..mozno je to nanho len skoro po rozvode..v kazdom pripade by mal vediet ze k nemu citis viac ako ku kamaratovi povec mu aby ta zbytocne netrapil a ak to nema buducnost aby to ukoncil drzim palce aby to dobre dopadlo

kafe

Bejby, jasné že mu budeš chýbať, lebo nebude mať sex. Na to chýbanie sa nespoliehaj, že to niečo znamená. Navrhni, aby ste chodili spolu aj von, na výlety a ak sa bude vykrúcať.. neni o čom.
Ja teda viac tipujem, že on žiadne emócie k tebe nechová a ak, tak len také vlažné. Tiež si nemýľ slušné a džentlmenské správanie s láskou. Tak ako sa správa k tebe, by sa správal k hocijakej druhej babe, ktorá by mu dala. Veľa zdaru, aby si sa pozbierala trochu.

Bejby22

Dakuje Vam za vsetky komenty.....normalne ste ma k tomu povzbudili aby som to konecne zacala riesit a nerobila zo seba ,,handru..a boli spolu iba vtedy ak jemu sa zachce a ak prave vtedy nema nic na plane... tak ako pises Patka...musim mu to vsetko povedat....a spravit toto co ty.....ak mu budem chybat ozve sa..ak nie..aspon sa z toho ponaucim...ja viem musim mat aj ja uctu k sebe...

Sejla

Bejby, prestaň všade dávať tých ufňukaných smajlíkov. Máš to ako ponaučenie do budúcna, že nikdy nenechaj muža o NIČOM rozhodovať. Muži sú neschopní kontrolovať niečo emočné, vzťah, či rodinu.. Objatia a sex je pre nich niečo ako jedlo a masáž zadarmo. Ty si dávaj pozor len na seba..

patka.

Mala som presne taky vztah so starsim muzom.tiez sa nechcel viazat,stretnutia u neho doma ohladom sexu...az raz som toho viacej vypila a pohadali sme sa.
Teda ja som mu vsetko vycitala.mesiac som ho ignorovala a on postupne zistil ako mu na mne zalezalo a ze ma lubi.kyd mu budes davat vsetko na podnose nikdy sa to nezmeni.muzovi musis zacat chybat az vtedy si uvedomi na com je.cize par krat odmietni stretko nemaj nanho cas a uvidis

lilyiankaa

nečítala som komentáre podo mnou, ale ak by tebou chcel byť, tak by sa s tebou v pohode ukazoval aj na verejnosti ... ty si mu dobrá len vtedy ak sa potrebuje vyprázdniť, prepáč, ale je to tak ... je čas otvoriť oči a prestať si namýšľať, že časom to bude iné ... on sám ti dáva najavo, že je ešte skoro, ale tým myslí, že nikdy nebude s tebou ten správny čas posunúť to ďalej ..s inou možno áno, ale ty to bohužiaľ nebudeš .. možno kruté, ale je to tak .. inak by sa s tebou neschovával a bral ťa medzi ľudí, predstavoval ťa ...

Maoam

muzi funguju inak a dokazu velmi dobre delit sex a prijemne momenty od vztahu so zenou, kde to myslia vazne,kde ju zahrnaju do svojej buducnosti, kde s nou maju do buducnosti plany atd.

on ti uz na zaciatku povedal, ze NECHCE vztah, povedal ti teda jasne, co chce

to nevylucuje moznost, ze ta ma rad ako cloveka, ze mu je s tebou fajn + ma s tebou dobry sex

nema ziadne povinnosti voci tebe, ziadnu zodpovednost, ziadne starosti a ma pravidelny sex a pravidelne prijemne momenty

takisto vies, ze o neho bojuje byvala manzelka, vlastne bol voci tebe po tejto stranke uprimny

Bejby 22

Ked tak citam vase komentare,asi to bude vsetko tak ako pisete...:( je to tazke si to priznat...ale asi to bude presne tak...viem ze som hlupa ak verim tomu ze raz mi povie ze ma miluje...ked mne je s nim taak velmi dobre ak som s nim :(...ak s nim niesom neviem o nom teoreticky skoro nic,kde je s kym je co robi...ked sa stretneme tak mi zrefreruje co robil...ale tak ako pisete pravda to byt nemusi....preco sa rozviedol? Odvovodnil mi to tym ze snou nebol stastny,ze sa na nu z prace domov vobec uz netesil. Ze radsej bol bez nej ako v jej pritomnosti....a ze sa velmi vela hadali.......ja vazne neviem co mam robit :( ja nechapem tych chlapov ako dokazu mat s niekym ,,taky vztah,,bez toho aby vkladali do toho emocie? Zeby som mu vobec nechybala a nemyslel na mna? Ako sa to da... Je tazko verit ze ku mne nic neciti pri tych jeho bozkoch,a uprimnom pohlade do oci,dotykoch,objatiach...:(

Sejla

Dala si si prezývku Bejby a aj sa správaš ako také ufňukané dieťa. Jasné, zamilovala si sa, to sa nám, ženám stáva. Ale maj svoju hrdosť, ak som to správne pochopila, ty sa mu neozývaš, lebo ´to nemá rád´ a len čakáš, či zrovna bude mať na teba náladu a zavolá ti, stretávate sa u neho doma a máte sex. Fuuuha, teda ešte som nepočula, že by sa muž zaľúbil do takej handry.